Aastavahetus, smuutid ja mahlapaast

Jäin kuupäeva vaatama ja siis meenus, et täna on viimane võimalus teile head uut aastat soovida! 🙂 Sellega seoses ka naljakas tähelepanek, et siin hakkavad kõik juba paar päeva enne aasta vahetamist üksteisele “Happy New Year” soovima, kuna inglise keeles puudub täiesti selline väljend, kui “head vana aasta lõppu”.

Nagu ikka, olin ma aastavahetusel tööl. Kõik rääkisid meile juba ammu, et see on aasta vaikseim aeg, sest ilm on nii kuum ja lastel koolivaheaeg – kõik põgenevad ranniku äärde puhkama. Me aga mõtlesime proovida ja organiseerisime aastavahetuseks bändi siiski, et ka Boulderi linnaosa inimestel oleks mingit meelelahutust valikus. Restorani olid õhtuks laua kinni pannud üle 80 inimese (100 ringis tähendab meil kiiret õhtut) – tegelikkuses tuli kohale vähem ja neile lisaks paljusid kohale ei tulnudki. Nii möödus õhtu ülimalt sujuvalt ja kella kümneks õhtul oli alles kuskil 30-40 inimest, mis tähendas, et ainult mina ja Isaac olime baaris ning ülejäänud töötajad saatsime koju. Bänd oli väga hea ja meil oli tore õhtu. 🙂 Südaööl, nagu ka varasematelgi aastatel, proovis keegi just siis uut jooki osta ning hõigati vaikselt “head uut”. Bänd lõpetas veidi peale südaööd esinemise ning meie saime kell 2 hommikul koju. Järgmisel hommikul olime taas tööl, seega mingit suuremat tähistamist meil siin ei toimunud.

Nagu ma eelmise postituse lõpus aga mainisin, siis oleme taaskord eesmärgiks võtnud oma tervise esikohale seada ning nii alustasime 29.detsembril taas Boost Yourself smuuti detox kuuriga. Pubis elamine ja töötamine on meid tagasi viinud samasse kui et isegi hullemasse seisu, kui eelmise aasta septembris, mil Detox kuuri esimest korda tegime. Oli aeg midagi ette võtta! Otsustasime seekord asja veidi pikemalt ja tõsisemalt kätte võtta ja tegime smuutikuuri kuni 2.jaanuarini, mil saabus meie uus mahlapress. Alates teisipäevast oleme nüüd olnud Reboot mahlapaastul ja jääme sellele ilmselt järgmiseks kuuks ajaks. Inspiratsiooni selleks sammuks saime filmist Fat, Sick & Nearly Dead, millel on kaks osa ning selle leiab Netflixist (vähemalt Austraalia omast).  Lisainfot Rebooti kohta leiab SIIT. Siiani läheb ütlemata hästi, kerge on olla ja energiat on palju. Olen hakanud taas joogat tegema, või noh, hommikusi päikesetervitusi 🙂 ja kui ilm lubab (alla 40 kraadi), siis käime ka 5km ringi jalutamas. Halvad harjumused on visad hajuma, see on üks peamistest põhjustest, miks nii ekstreemselt sellise ettevõtmisega peale hakkasime – et uutele headele ja kasulikele ruumi teha. 🙂

Categories: Austraalia, Boulder, Kalgoorlie, Lääne-Austraalia | Sildid: , , , , , , , , , , | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: