Väike Väljasõit

Nädal on elektri naasemisest möödunud, töö kahjustused kokku liidetud ning uut rõdu võimegi ilmselt ootama jääda. Ei tea, kas see olukord nii hull on, aga kuna mingit ajalist tähtaega pole antud ja ei tea, kas isegi vastav ehitusfirma on leitud, ei hakka praegu ootusi liiga kõrgeks seadma.

Sellest hoolimata käisime eelmisel kolmapäeval väikesel väljasõidul Kalgoorlies’st 135km lõunas asuvasse rahvusparki, kus asub selline koht nagu Cave Hill. Töökaaslane soovitas, et seal on paar tammi, kust saab magevee krevette püüda ja lihtsalt tore koht, mida avastada. Ja tõesti oli tore koht! Meie üllatuseks kohtasime kahte metsikut eeslit, kellele ma arbuusi püüdsin pakkuda, aga nad ei olnud üldse huvitatud. 😀 Käisime suuri ägedaid koopaid avastamas ning püüdsime korraliku saagi yabbies’id.

Ma ei ole vist varem otseselt maininud, aga meil siin üle tee asub üks vahva käsitöö pood, mis korraldab erinevaid õpitubasid. Olen seal varem käinud küünlaid valmistamas ning möödunud neljapäeval käisin meisterdamas aroomipärleid ja toalõhnastit. Avastasin just, et pilte ma seal ei teinudki, aga nende Facebooki lehe leiab SIIT.

Meil hakkab siin reedel suvi ja temperatuur enam alla 35 soojakraadi ei lange ning tõuseb juba praegu rohkem sinna 40ne kanti. Tegemist on äärmiselt kuiva kuumusega, et ninakarvad kärssavad kuuma tuule käes. 😀 Mina igatsen juba praegu sajaga isegi vihmametsa niisket kuumust ja ookeaniäärset tuulekest… mis siis suvel veel saab?! 😀

Categories: Austraalia | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: