Praetud Rohelised Tomatid

Jaanipäevast polnud mul sel aastal haisugi, kuid 23.juuni õhtu võtsime endal töölt vabaks ning läksime hoopis teatrisse! Teatrit kui sellist siin ei ole, kuid projektiraames etendati meil üle tee asuvas endises ööklubis üht tükki küll.

Piletid ostsin juba aprillis, kui Facebookis reklaami nägin ning kohale jõudes selgus, et olime esimesed piletiostjad, mis tähendas, et saime mõlemad tasuta joogi. 🙂 Üritus algas kell kuus ning lisaks etendusele sisaldas piletihind endas ka kolmekäigulist õhtusööki. Alustuseks viibisime kõik baaris, kus sai jooke osta ning kus serveeriti ka buffee stiilis eelroad. Umbes tunnike hiljem liikusime edasi saali, kuhu olid seatud suured lauad. Enne etenduse algust paluti kõigil pearoad endale tuua ning kui mu mälu nüüd ei peta, siis etenduse ise algas umbes pool kaheksa.

Tüki nimi oli “Fried Green Tomatoes” ehk “Praetud Rohelised Tomatid” ning etendus leidis aset 1920. aastate Alabama osariigis ning oli draama-komöödia.

Näitlejateks olid kõik kohalikud vabatahtlikud, kes hobikorras erinevate projektide raames 3-4 korda aastas teatrit teevad. Meie istusime kohe lava ees ja pean tunnistama, et algul tundus kuidagi kummaline see kogu elamus seal, kuid mida rohkem etendus edasi läks, siis seda huvitavam tükk ka tundus. Pausi ajal serveeriti magustoitu ning jutustasime veidi meie laua kaaskondlastega. Kella kümneks sai tükk läbi ning kokkuvõtteks võin öelda, et ilmselt lähen tulevikus ka tagasi, kui võimalust on. 🙂

Categories: Austraalia, Boulder, Kalgoorlie, Lääne-Austraalia | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: