Kinoskäigust, väljasõidust ja komöödiast

Tere talv! See tervitus sobib praegu nii Austraalia kui ka Eesti kliimasse. 😀 Meil algas 1.juunil ametlikult talv, kuigi ilm on jälle soojemaks muutunud ja üle 20 kraadi. Teil seal jälle ristivastupidi – ma siiralt loodan, et augustiks jõuab suvi vähemalt kohale. 😀 12.augustil, kui ma Tallinnas maandun, olgu olla!

Kuna töö neelab enda alla terved 5 (teinekord ka rohkem) ööpäeva nädalas, siis olen võtnud eesmärgiks vaba aega võimalikult mitmekülgselt veeta. Õnneks kaasneb meie rollidega ka tööhüvesid ja nii seadsime koos kaheksa alluva ja nende kaaslastega üle-eelmisel neljapäeval, 25.mail,  sammud Rydges Kalgoorlie 4.5 tärni hotelli, kus meid ootasid tasuta snäkid ja joogid. Üritus oli korraldatud kohaliku raadiojaama Triple M poolt firmadele, kes ostsid maikuu jooksul raadioreklaami, mida ka meie tegime. Üritus kestis umbes pool tundi peale mida suundusime kõik üle tee asuvasse kinno uue Kariibimere Piraatide filmi, Salazar’i Kättemaks, esilinastusele. (Ma ei saa aru, mismoodi neid filmide nimesid tõlgitakse – siin on selle osa nimi Dead Men Tell No Tales ehk Surnud Mehed Lugusid Ei Räägi. :D) Uksel piseti pihku veel tasuta sööki ja jooki ning kuigi ma eriline Kariibimere Piraatide fänn pole, siis oli üks tore õhtu. 🙂

Meie elamine asub vastuvõtu ja alkoholipoe kohal, mis tähendab, et teinekord on raske end vabadel päevadel tööasjadest välja lülitada, mistõttu proovime vahel eemale saada, et end tööst välja lülitada ning rahu ja vaikust nautida. Möödunud kolmapäeval võtsime sihtkohaks Burra Rock’i, mis asub Kalgoorliest 80km kaugusel. Ei teadnudki täpselt, et mis kohaga tegu, aga nägin Instagramis pilti ja otustasime minna – igatepidi etem kui nelja seina vahel passida. 🙂 Leidsime end tüüpilisest Lääne-Austraalia outback’ist, kus ootas ees mõnus telkimisala lõkkekohtade ja piknikulaudadega ning vana tamm, mis asus suure kivimüraka küljel. Nosisime oma võikusid ja ronisime kivi otsa. Olime kaasa ostnud ka mõned vähilõksud, et näha kas sealt midagi püüda on. Seniks kuni lõksud vees olid, peesitasime kivi otsas päikese käes ja nautisime vaikust ning ilusat ilma. 🙂 Peale vihmametsas elamist olen üha rohkem mõistma hakanud, kuidas ma kohe üldse pole linnainimene ja vajan regulaarset looduse olemasolu enda ümber. Lõpuks oli aeg tagasi kodu poole suunduma hakata ning enne lahkumist lõkse kontrollides oli sinna sattunud väga lühikese ajaga üsna mittu yabbie‘t ehk siis magevee krevetti/vähki (eestikeelsest vastet ei tea kahjuks). Lasime nad kõik kenasti vette tagasi ja panime plaani sinna millalgi ka ööseks minna ja telkida. Mina tulin koju lisaks ka punaste põskedega – Austraalia päike hakkab ikka alati kiirelt peale.

Neljapäeva õhtuks olime ostnud piletid Melbourne International Comedy Festival Roadshow‘le ehk stand-up komöödia etendusele. Üritus toimus kohalikus kunstikeskuses Goldfields Art Centre ning piletiga sai kaasa võimaluse 2 tundi enne show algust süüa piiramatus koguses pitsat. 😀 Nii veetsimegi õhtupooliku pitsat nosides kuniks oli aeg koomikuid kuulama-vaatama minna. Kokku esines 5 erinevat koomikut, kellest vaid üks oli Austraaliast. Kaks tundi oli täis nalja ja naeru ning õhtule pani punkti Ivan Aristeguieta Venezuelast. Naersime nii, et pisarad silmast väljas ja kes inglise keelt mõikab, siis jagasin ka alles hiljuti üht tema videot oma Facebooki seinal, video leiab SIIT. 😀 Jäime kogu üritusega väga rahule ja ootan juba oktoobrit, kui meil on ostetud piletid ühe Uus-Meremaa koomiku etendusele.

Categories: Austraalia, Boulder, Kalgoorlie, Lääne-Austraalia | Sildid: , , , , , | 5 kommentaari

Navigeerimine

5 thoughts on “Kinoskäigust, väljasõidust ja komöödiast

  1. Sigrid

    Ma maandun ka 12. august Tallinnas 😀 tore kokkusattumus.

  2. Pingback: Prügikoll, kodused toidud ning VIISA! | Do you come from a land down under?

  3. Pingback: Prügikoll, kodused toidud ning VIISA! - Blog24

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: