Viimane nädal džunglis

Haha, paar postitust tagasi kirjutasin ja näitasin videot SIIN, kuidas meie isane kaasuar on hakanud enda peegeldust akendes ründama. Mõned päevad oli nagu vaikus majas, kuid nüüd on ta avastanud, et ka ülejäänud maja koosneb peaasjalikult akendest ning vähemalt kord päevas tuleb ette, et ta pea ees näiteks meie elutoa aknasse hüppab. Nii see džunglielu käib, eksole. 😀 Eile nägime lõpuks ära ka Rhinoceros Beetle ehk “ninasarvik-mardika”, keda terve siinoldud aja jooksul näha olen tahtnud. 😛

rhino-beetle

Kauaks meile seda enam järgi polegi jäänud, täpselt nädala pärast oleme me juba teel. Reedel saabusid siia meie asendajad ning tänaseks on kõik nagu sisuliselt üle antud ja ära õpetatud, et meil polegi väga enam midagi teha. Laseme neil rohkem ja rohkem asjatada, sest muudmoodi ei õpi kuidagi moodi, kuid kliente on nii vähe praegu, et neljapäevast alates polegi ühtegi reserveeringut kuni meie lahkumiseni.

Ahjaa, meil oli täna kaks tööintervjuud, üks telefoni ning teine Skype’i teel, ning eelmisel nädalal suhtlesime veel paari kohaga. Tegemist on laias laastus sarnaste rollidega nagu siingi, kuid veelgi ägedamates kohtades, kui praegu. 🙂 Mul pole väga mõtet neid siin suurt aga lahkama hakata, kuna praegu pole midagi veel kindel. Nädala lõpuks võib asjades ilmselt rohkem selgust olla, kuid ei taha midagi praegu ära sõnuda. 🙂

Praegu on tõesti juba selline tunne, et need päevad venivad nii pikalt, kuna meil on asjad tegelikult juba kõik nii palju pakitud kui võimalik. Homme saame l õ p u k s paadi ka kätte, mis ongi praegu viimane asi mille taga oodata. Olemegi veetnud meie asendajate ja vabatahtlikuga niisama aega ning käinud nii Mossmanis kui ümbruskonnas ringi sõitmas, väljas söömas ja rannas jalutamas.

beach-house beach-house-2

Kui ma siia enne jõule enam ei juhtu sattuma, siis teile kõigile aga ilusaid pühi ja kauneid jõule ning hoidke ennast ja oma lähedasi!!

Categories: Austraalia, Daintree, Queensland | Sildid: , , | 4 kommentaari

Navigeerimine

4 thoughts on “Viimane nädal džunglis

  1. Ma vaatasin ükskord ühte animafilmi ja sealt jäi meelde ütlus et “birds cant see glass”. Googeldasin ja esimesed tulemused väidavad sama :D. Nad näevad vaid peegeldusi, a la puu vms. Huvitav värk aga see teie linnuke peksab end küll varsti vigaseks lol.

  2. Ja head jõuluaega teilegi, ootan põnevusega kuidas teil edasi läheb!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: