Austraalia apteekidest

Apteegid on Austraalias ühed naljakad kohad. Siin leiab need suuremalt jaolt chemist nime alt, harvemini ka pharmacy sildiga.

20161103_194423

Nagu näha pakuvad kõik ketid ka oma soodusprogramme- ja kaarte ning on minugi rahakotis mõnedki neist oma koha leidnud. Suurlinnades on tavaliselt esindatud kõik suurtemate kettide esindajad – Esperances ja Tasmaanias käisin peamiselt Terry White Chemist’is (pildil alumine). Nüüd on põhiliseks apteegiks kujunenud LiveLife (pildil paremal), kuna neid on Mossmanis suisa kaks ja ühtlasi ainsad seal. Priceline Pharmacy’sse (pildil vasakul) olen ka varem sattunud, kuid polnud kunagi liituda viitsinud kuniks eelmisel aastal mulle enne jõule Cairnsis see kaart ka pähe määriti, kui Isaacile jõulukinki ostsin.

Mis (jõulu)kinke aga apteegist osta saab? Vot siin on nii, et apteekidest leiab alati lisaks ravimitele ja hügieenitarvetele suures koguses kosmeetikat, parfüüme ning teinekord isegi kodusisustuskaupu (pildiraamid, vaasid ja muud sellised nipsasjakesed). Seega, alati kui mul on uut lõhna vaja, sean sammud lähimasse apteeki ja isegi kui on tegu väikese poega kuskil maakohas, siis mingi lõhna saab ikka kätte, mis asja ära ajab ajutiselt. 🙂 Kui hästi peale passida, ei pea selle eest väga palju välja käima ka ning tegu on originaaltoodetega.

Kuna kõik mu lõhnad said viimasel nädalal üksteise järel otsa ning ma ei tea, millal jälle linna satun, hakkasin uurima, et kust oleks neid võimalik netist tellida. Mul olid veel mõned hügieenitooted otsakorral ning nii meenuski järsku, et üks suurematest apteegikettidest peaks vist ka online poodi omama… Kiire otsing andiski vaste, et jah tõesti – Chemist Warehouse’st on võimalik kõiki nende tooteid (sealhulgas ka käsimüügiravimeid), vaata SIIT. Ma muidu väldin nende apteekidesse minekut kui tuld, sest seal on sees alati nii kirju, vahekäigud kitsad ja võimatu midagi leida.

Online poes sain aga rahus ringi vaadata, kategooriate järgi kohe oma tooted üles leida, tellimuse teha ning jääda tooteid postkasti ootama. 🙂 Jube mugav! Teatud summa ületades ei pea ka saatekulu maksma, mis on suureks boonuseks.

Categories: Austraalia, Cairns, Daintree, Esperance, Mossman, Queensland, Tasmaania | Sildid: | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: