Lõõgastav laupäev

Laupäev tõi endaga kaasa vaba päeva ning tee viis meid Port Douglasesse, täpsemalt The Deep Retreat jooga- ja massaažikeskusesse (vaata siit).

medium_thedeepretreat1

Kuna septembris tuleb meil vabu päevi vähem, kui tahaks, siis mõlkus mul juba mõnda aega mõtteis järjekordse kõrghooaja üleelamise puhul meid mõlemaid veidi poputada ja lõõgastuma viia. Tänane päev, 3.september, juhtub olema ka päev, mil me 3 aastat tagasi Pariisis kihlusime (loe siit) ja kuigi oleme kokku leppinud, et suurt tähistamist see endaga kaasa ei too, siis hea põhjuse kodust välja saamiseks ja kalapüügile vahelduseks andis see siiski. 😀 Peale mõningast uurimustööd leidsin eelnimetatud koha, mis avati alles selle aasta juulis ja mis on juba saanud ülimalt positiivset tagasisidet ning kuna see tundus uus ja huvitav, siis broneerisin meilegi tänaseks aja.

Keskus koosneb kolmest osast: Deep Whole Foods ehk orgaanilise toidu pood; Deep Yoga Studio ehk joogastuudio ning The Deep Retreat ehk massaaži- ja lõõgastumisosa. Olin meile broneerinud 60 min kogu keha massaažid, mille tugevusastet sai ise valida – nii juhtus, et minu massaaž oli pigem selline lõõgastav, kuid Isaac seevastu sai täiega vatti, et massöör oli isegi põlvili tal seljas – ise küsis kõige tugevamat ja jäi väga rahule. 😀 Teise osana järgnes Jaapani SENTO kogemus ehk vee ja lõõgastuse kombinatsioon, millel on 6. etappi:

  1. Shower – Dušš
  2. Sauna, Steam & Scrub – Saun, aur ja koorimine
  3. Shower off – Dušš
  4. Soak – Vann
  5. Rest – Puhka
  6. Hydrate & Nourish – Joo vett ja söö
  7. Korda

Ehk et alustuseks käisime dušši all, seejärel istusime aurusaunas ning ligunesime suures vann-basseinis. 20 minuti möödudes liikusime lõõgastusruumi, kus sai mattidel pikutada ja ka juhendatud meditatsiooni kuulata soovi korral 10 minutit. Vahepeal jõime vett ja teed ning seejärel läksime tagasi veeprotseduure tegema 20 minutiks ning jälle 10 minutit lõõgastusruumis – kokku tund aega. Lõpetuseks soovitati pugeda laest rippuvatesse siidist kookon-võrkkiikedesse, mida ma ka tegin ja see oli küll üks väga mõnus ja mugav lõpulõdvestus kõikidele protseduuridele. 🙂 Tegu oli väga huvitava ja uudse kogemusega, aga tõdesime mõlemad, et läheks hea meelega tagasi. Seekordse külastuse tegi paremaks veel ka fakt, et kogu keskus oli ainult meie kahe päralt. Pildid nende kodulehelt:

Lõõgastunult ja värsketena käisime ühes Port Douglase peatänava pubis pikal lõunal, peale mida suundusime tagasi kodu poole, teel Cape Kimberley rannas peatudes ja nii meie vaba päev otsa saigi. 🙂

20160903_162623[1]

Categories: Austraalia, Daintree, East Coast, Port Douglas, Queensland | Sildid: , , , | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: