Winter is coming!

Eelmise postituse tagasiside oli väga armas, aitäh teile! Selgituseks veel nii palju, et ärge saage valesti aru – ma ei ela siin kurbuses ja masenduses ning olen asjade käiguga tegelikult ju rahul. Lihtsalt vahel on liiga palju aega mõelda siin. 🙂

Aga liikudes edasi tulevikuplaanide suunas, sain ma lõpuks algust teha oma partnerviisa avaldusega. Olen usinasti küsimustele vastanud, materjale kogunud ja nüüd on vaja veel mõned dokumendid atesteerida ning ma loodan, et paari nädala pärast peaks saama kogu kupatuse ära esitada. Seekord teen kõike neti teel, mis on palju mugavam – ei pea kogu seda paberihunnikut välja printima ja ümbrikusse toppima.

Lisaks sain täna kätte haigekassast vajalikud väljavõtted, tänu millele ei kaota ma tulumaksutagastusel igal aastal enam $500 teenuse eest, mida ma isegi kasutada ei saa. Tuleb välja, et saan seda ka tagantjärgi tagasi taodelda, aga kuna eelmiste aastate tulumaksutagastused on juba tehtud, siis tuleb teha maksutagastuse parandus. Kuidas see täpselt välja näeb, ma veel ei tea. 😀 Järgmisel reedel lähme aga raamatupidaja juurde ja küll siis kuuleb.

Tarkusehamba väljatõmbamisest on möödas 3 päeva ja kui väikene ebamugavustunne välja jätta, siis ei ole mul küll millegi üle kurta. Vastupidiselt on palju parem olla, kuna igemepõletik on taanduma hakanud ja tahan üsna varsti ka viimase tarkusehamba lasta välja tõmmata, et selle jamaga ühele poole saada. 😛

Muide, talv on nüüd käes – hommikul oli vaid +14 kraadi ja öösiti peab vist tekki kasutama hakkama (muidu saab vaid linaga suurema osa aastast hakkama, haha)!

Talvesaapad Põhja-Queenslandis

Categories: Austraalia, Daintree, Queensland | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: