EBA 2016

Kuna paljud blogijad on välja toonud oma lemmikblogid ja kelle poolt nad Eesti Blogiauhindade jagamisel hääletasid, siis ega minagi saa ju kehvem olla. 😀 Alustuseks peab ära märkima, et minu kasutuses on hetkel 8 erineva IP aadressiga seadet (isiklikud- ja tööarvutid ning 2 telefoni), siis sain osades kategooriates lausa kõikidele lemmikutele hääled anda. 😀

Aiandusblogid – esialgu arvasin, et selles kategoorias ei anna ma ühtegi häält, kuna ma aiandusblogisid ei jälgi, aga oma üllatuseks leidsin sealt Ivari Saaremaa Mardi Talu blogi (arvasin, et leian ta taludeblogide seast) ja otseloomulikult andsin oma hääle talle. Ashtanga Jooga Koolis töötades sai kolleeg Ivari tegemistele ikka kaasa elatud ja korra olen talle Saaremaale isegi külla jõudnud! Blogis kirjutab Ivar otse ja ausalt taluga seonduvatest töödest, muredest, rõõmudest – just nii nagu asjad on. Ivari blogi saad lugeda SIIT.

Elu välismaal blogid – kuigi ahvatlus enda poolt 8 korda hääletada oli suur, haha, siis leidsin, et nii pole ikkagi aus ja minu hääle said Siiri (vaata SIIT), Hanna (vaata SIIT) ja Grete (vaata SIIT), sest mulle meeldib teiste eestlaste tegemistest Austraalias lugeda. Hanna oli meil augustis siin vabatahtlikuks, Siiriga tutvusime üsna juhuslikult blogide kaudu ja Grete blogi leidsin Eestlased Austraalias grupist Facebookis. Lisaks sai minu hääle ka Anu, kes alati väga humoorikalt ja lahedalt oma Kanada seiklustest kirjutab (loe SIIT).

Elulised blogid – siin kategoorias jälgin üsna mitmeid blogijaid, aga hääle said seekord Mallukas (loe SIIT), Triinu Liis (loe SIIT), Renate (loe SIIT) ja muidugi onutütar Heidi (loe SIIT) ehk samad nimed, kelle leiad ka minu loetavate blogide hulgast. 🙂

Kokandusblogid – minu hääle sai siin Helena-Laura (vaata SIIT), kelle blogi alles hiljuti avastasin ja iga postitus pani suu lihtsalt vett jooksma! Tunnen Helenat samuti joogakooli aegadest ja ei teadnudki üldse, et ta kokkamisega sedasi tegelema on hakanud. Lisaks sai hääle Sandra (vaata SIIT), kelle blogiga juba aastaid tuttav olen ja kelle retsepte tihti siin kasutame, kui meil taimetoitlastest või veganitest külastajad on.

Moeblogid – arvasin, et see kategooria jääb tühjaks, aga kuna jälgin huviga Mai tegemisi, kes ühtlasi on ka minu kunagine kooliõde (loe SIIT), siis sai tema minu hääle.

Pere- ja beebiblogid – kuigi olen ka siit kategooriast nii mõnegi nimega tuttav, siis regulaarselt loen küll vaid Briti blogi (vaata SIIT) ja tema sai ka minu hääle.

Remondi- ja sisustusblogide hulgast andsin oma hääle kunagisele kooliõele Delinale (vaata SIIT).

Kultuuri-, foto-, arvamus-, DIY-,  haridus-, ilu-, investeerimis-, poliit-, raamatu-, reisi-, spordi-, tehnika-, talude-, tervise ja kaalulangetus-, video- ning noorukiteblogide nominantidest ei jälgi ma kedagi. Mõningad nimed on tuttavad, kuid ei loe neid regulaarselt, seega jätsin hääletamata. Samuti olin igav ja jätsin vastamata lisaküsimustele, sest ei osanud kõiki erinevaid blogisid kuidagi ühte patta panna ja omavahel võrrelda.

Sellised said minu hääled sel aastal ja kuigi ma mingeid auhinnalisi kohti enda blogi osas ei oota, siis ootan igatahes põnevusega tulemusi. Eriti huvitavad mind kategooriad, kus on esindatud ka nn. kuulsad ja tuntumad blogid.

Kes veel aga oma hääli andnud pole, siis seda saab teha SIIN. Kui Sulle minu blogi lugeda meeldib, siis minu leiad ikka “Elu Välismaal” kategooria alt! 🙂

Categories: Austraalia, Eesti | Sildid: , | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: