Veel hambaarstist ja viisast, millest siis veel?

Hambaarsti teemadel jätkates, siis jõudis mulle kohale muidugi parim nali selle kõige juures – läksin ma ju Cairnsi selle mõttega, et tarkusehammastest lahti saada, aga siiamaani peale 3 külastust on mul vaid hambad puhastatud saadud ja 3 auku parandatud. Iseenesest ju hea saavutus, aga ma pole siiani teps mitte lähemal oma eesmärgile. Nagu mainisin siis esimene kirurg, kelle juurde saatekirja sain, oli nii hõivatud, et vabu aegu jagus alles juulikuusse. Viimane kord sain siis uue saatekirja kellegi teise juurde, kust täna kõne sain, et nad mind seal ootavad. Sinna saab vaid nädalase etteteatamisega, aga töö broneeringuid vaadates ja Krista küllatulekut arvesse võttes polegi mul enne juulikuud aega sedasi enam Cairnsi minna. Siis lõi aga tuluke pea kohal põlema ja võtsin ette esimese hambaarsti Mossmanis, kelle number mul leida õnnestus ja panin homseks konsultatsiooni aja. Õnneks on mul suu röntgen olemas ja öeldi, et kui midagi väga keerulist ei ole, siis peaks saama seal ära teha. Eks homme paistab täpsemalt, aga ma loodan küll, et saan Mossmanis need hambad eemaldatud, sest sinna saan ma minna ka päevadel, mil meil külastajad on, kuna sõit ei võta nii kaua aega. Lisaks on mul Bupa poolt eraldatud hambaravi kate (350 AUD aastas) juba täis, mis tähendab, et pean nagunii oma kukrut kergendama, seega ongi lõppude lõpuks loogilisem kodule lähemal käia.

Mossmani minekuga saame ühtlasi hunniku dokumente lasta ära atesteerida Isaaci viisa jaoks. Avaldus on täidetud, aruanded kirjutatud ja kontrollitud ning nüüd jääb ainult paari kirja tööandjalt oodata ja saamegi viisaavalduse teele panna. Isaac siin vaikselt naerab, et mis ta ilma minuta teeks – ma pidavat väga suure õhinaga kõiki neid paberimajanduse väljakutseid võtma, mis Austraalia meie teele ikka aeg-ajalt paneb. 😀 Pean tunnistama, et väike hasart on tekkinud küll, kui kõik sellised asjad jonksu saab aetud ilma suurema kõrvalise abita.

Mis on aga tore – cassowaryd on regulaarselt tagasi – Fredile lisaks käib meid isegi tihemini külastamas endiselt see nooruk cassowary, kellest siin mõni aeg tagasi ka juttu tegin.

Fred

Tundus, et jube palju mõtteid oli peas, millest kirjutada, kuid siinkohal teen hoopis tänaseks lõpu. Aga kuidas teil läheb? 🙂

Categories: Austraalia, Cairns, Daintree, Queensland | 2 kommentaari

Navigeerimine

2 thoughts on “Veel hambaarstist ja viisast, millest siis veel?

  1. Mind ootab kahekilone maasikakarp, nii et mul läheb hästi lol

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: