Eurotrip 2016: Eesti

Alustuseks vabandan kohe ette ära võimalike kirjavigade pärast, kuna nägemine on veel natukene udune, mis muudab trükkimise suuremaks väljakutseks, kui tavaliselt. 😀 Minu silmade laseroperatsioon KSA silmakeskuses möödunud teisipäeval läks hästi ja nagu öeldud oli, muutus nägemine esimestel päevadel ikka väga häguseks. Protseduur ise oli kiire ja valutu, kui siis vaid veidi ebamugav. Koju saadeti mind hunniku tablettide ja silmatilkadega ja öeldi, et 2-3. päev tulevad tõenäoliselt kõige raskemad – lähedale nägemine muutub veel udusemaks, silmad jooksevad vett ja on tundlikud. Ma juba jõudsin hõisata, et polegi nii hull, kui jõudis kätte kolmanda päeva õhtu, mil olemine polnud just kõige meeldivam. Eks inimesed on kõik erinevad ja minu raskemateks päevadeks osutusidki hoopis 4. ja 5. päev – silmad jooksid koguaeg vett, läätsed hõõrusid, öösel ei saanud magada (ebamugav oli silmi kinni hoida ja lahti hoides polnud ka parem) ja sellega kaasnes ka muidugi paha tuju, et kas nii siis nüüd jääbki või? Õnneks tõi laupäeva hommik juba leevendust ja vaatamata udusele nägemisele, on enesetunne ikka sada korda parem. Homme, esmaspäeva, hommikul lähen tagasi kliinikusse, kus vaadatakse silmad üle ja võetakse kaitsvad läätsed ära, mis siis olemise veel paremaks peaks tegema. Kuigi ma veel lõpptulemust kogenud ei ole, on mu kaugele nägemine jube praegu üsna selge ja peab ütlema, et see paarinädalane ebamugavustunne on seda investeeringut väärt, et ülejäänud elu prillivaba olla. 🙂 KSA silmakeskust soovitan samuti kõigile – mina olen siiani saanud vaid ülimalt sooja ja professionaalse teeninduse osaliseks!

Et oma Eestis oldud ajast viimast võtta, ei jäänud ma peale protseduuri koju istuma (mida ei peagi tegema!), vaid sain kolmapäeval kokku oma kallite sõbrannade Kaari, Kerttu ja Kristaga, kellega veiniklaasi taga südaööni jutustatud ja kõik maailma asjad ära arutatud sai. 🙂 Järgmisel päeval käisin külas oma sõbrannal Maril, kellega kohvitasime mõnusalt paar tundi ning käisin taotlesin ära ka uue perekonnanimega passi, mis siis paari kuu jooksul millalgi Austraalia pealinna Canberrasse saadetakse, kuhu ma sellele siis järgi pean minema. Laupäeva õhtul tegime sõpradega Paunkülas sauna (mina sauna minna ei tohtinud oma silmade pärast kahjuks), rääkisime maast ja ilmast ning sõime kõhud punni. Naljakas oli näha, kuidas kõik on lõpuks suureks saanud – kes abielus, kellel lapsed, kes poliitikasse astunud, kellel oma firma jne. 🙂 Täna käisime veel isa ja vennaga Boka pubis lõunatamas ja ülejäänud päeva vedelesin niisama.

Pilte mul teile jagada seekord pole, sest kaamera läks koos Isaaciga Hollandisse, kuhu ma ise siis neljapäeval järgi lähen. Minu täitsa esimene lennureis üksinda, aga olen juba piisavalt palju reisinud, et see nagu ei tundugi mingi teemana enam. 😀 Amsterdamis on meil neli päeva, millest ühel on meil juba organiseeritud bussireis Belgiasse ning sealt edasi põrutame Bangkoki, kus enne tööle naasmist veel paar päeva puhkusest viimast võtta!

Categories: Eesti | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: