I’m alive!

Vaatamata eelmisele postitusele suutsin ma siiski edukalt esimese kõrghooaja siin džunglis üle elada ja olen selle kõige juures ikka veel elus! Jess!

giphy

Meie tempo ei vaibunud küll ühe päevaga, vaid pigem järk-järgult ja umbes nädala jagu oleme nüüd nautinud vaid 2-4 majakest päevas, 1-2 õhtusöögi broneeringut ning mõnel päeval pole isegi ühtki check-in’i olnud. :O Nii mõnus! Tunneme, et suudame ja tahame jälle kvaliteeti oma tööse panna ja hommikul polegi kõige hullem voodist tõusta. Vabatahtlikud on meil taaskord vahetunud ja asemele tuli seekord eestlaste paar, kes on olnud nii suureks ja toredaks abiks nagu ka nende eelkäijad. Viimastega sai ühel õhtul maha istutud ja juustu ning veini mekitud ja järgmisel päeval polnud kellelgi just kõige parem olla. 😛 Aga ülimalt tore oli vahepeal kellegagi sotsiaalne olla!

Kohati pole veel võimalust olnud täiesti maha rahuneda ja puhata, kuna praegu käib meie vannitoas remont. Samal ajal teevad nad ka meie kõrvaltoa vannituba ja vabatahtlike majakese oma. Nii on hommikul seitsmest kuni õhtul viieni üks saagimine, kopsimine ja lammutamine taustaks ja kuskil väga nagu olla pole rahulikult. Vähemalt on meil nüüd võimalus majakesi kasutada ja nii ongi meie vannitoaks praegu cabin 2 ja eestlaste ajutiseks koduks cabin 1. 😛 Teised kaks saavad paari päeva jooksul valmis, meie omaga läheb kindlasti veel nädal, kuna sealt leiti korralik termiidipesa ja põrand oli kõige rohkem läbi mädanenud. Ma ei jõua uusi vannitubasid aga ära oodata, see on ikka üks koht, mis peab olema puhas ja mugav kasutada. 🙂 Ei suudagi uskuda, kuidas nii kiirelt ära harjusin, et igale poole astuda ei tohtinud, kuna põrand oli pehme ja võis läbi kukkuda. Disaini osas on tegu üsna neutraalse ja lihtsa väljanägemisega, aga et oleks korralik.

1.september tähistab siinmail kevade algust. Olen selle kohta varemgi kirjutanud, aga minu jaoks on see ikka nii harjumatu. 🙂 Siinses kliimas aga annab ikka kohe tunda – õhk muutub päev-päevalt tuntavalt kuumemaks ja isegi 10-15 minutit päikest annab randid peale. Kõige mõnusam aeg pidavat praegu olema, kuna niiskus on madal – vihma ei saja. Mulle meeldib igatahes. Tööd on veits tüütu teha, nagu saunas oleks, aga muidu ei kurda. 😉

Me oleme oma vabadest pärastlõunatest ka kinni haaranud ja siin-seal väikestel deitiel käinud, nagu me neid nimetame. Nii sai ette võetud üks mõnus pärastlõuna rannas kalastades (2 kala saime ja telefonilevi, haha), kiire külastus kohalikku putukamuuseumi (pildi- ja videomaterjal tulemas) ning mahajäetud kuurordi avastamine. Sellest kõigest aga kirjutan järgmisel korral, kuna nüüd on küll uneaeg.

Categories: Daintree, Queensland | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: