Jälle kolime

Aga seekord ainult üheks ööks ja vaid sama hosteli teise tuppa. Nimelt teadsime juba siia kolides, et peame oma toa 14.veebruari ööks vabastama, kuna selleks päevaks olid kõik toad broneeritud – linnas toimub 3 päevane festival Festivale ja kõik majutuskohad on välja müüdud sisuliselt. Natuke tüütu oli, aga polnud hullu – teadsime mitte väga lahti pakkida seniks. Mõtlesime, et ööbime selle ühe öö siis pubis, aga hostel pakkus meile võimalust ööbida ühes nende niiöelda kambritoas, mis asub siseõues väikeses majakeses. Ametlikult see tuba ei ole, aga 2 voodit on sees ja elab üle. 🙂 Ja selle öö eest meilt raha ka ei võeta, nii et ei nurise.

Wolksvagen´i diil jääb katki, kuna omanik tunnistas nüüd, et tal ei ole ikkagi raha neid vigu korda teha ja me ei hakka peale ka maksma, kuna meie auto on ikkagi rohkem väärt ja ei taha raha kaotada. Kuulutame jälle aktiivsemalt ja järgmiseks nädalaks on paar kohtumist organiseeritud – loodetavasti midagi näkkab!

Tööl on õhkkond veits imelik, aga ei hakka enam sellel teemal väga peatuma – täpselt 4 nädalat on veel jäänud! Sellega seoses meenus, et broneerisime omale Uus-Meremaal ka rendiauto ära, koos katusetelgiga. Panime paika ka plaani, et teeme ringi peale lõunasaarele peaaegu ja nii ei pea ööbimiste pärast muretsema, kui teel oleme. See on meie auto, 16 päeva maksis ca 650 NZD ehk 625 AUD (kurss on peaaegu üks ühele). Võrdluseks, oma Suzuki Swifti eest enne jõule maksime siin 250 AUD kolme päeva eest!! Sama firma tegutseb ka Austraalias ja eelmise aasta maikuus püüdsin sama auto pildile, kui Monkey Mia-s puhkamas käisime, vaata siit ja siit.

Kuna me ametlikult Valentinipäeva ei tähista, siis üllatas mind Isaac hoopis täna ja saatis kulleriga mulle tööle kimbu punaseid roose. 🙂 Nii armas! Homse päeva veedame Festivale-l nii kaua, kuni Isaac õhtul tööle läheb. Kirjutan sellest pärast pikemalt.

Nüüd aga pakkima jälle! 😀

Categories: Launceston | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: