Beerfest

Sel nädalavahetusel leidis Launceston’is aset õllefestival The Esk Beerfest – Launceston (link siin). Tegu on Õllesummeri sarnase kahepäevase üritusega, kuid veidi väiksemas mastaabis. Nimelt asub Launceston’is Austraalias üsnagi tuntud õlle James Boags õlletehas (link), mille kõrval asuv tänav oli liiklusele suletud ja seal siis kogu melu aset leidis – erinevad pruulikojad esitlemas oma õllesid-siidreid, söögiputkad, kaks lava ning tehases endas sai kuulata-vaadata stand-up comedy-t.

Mina sain hotellist tasuta nädalavahetuse pääsme, mille juures on naljakas see, et festivali üks korraldajatest on hoopis Irish’i omanik ja festivali pealava kannab samuti Irish’i nime, aga pubist ei saanud keegi pileteid… Algul mõtlesin, et oleks lahe olnud seal hoopis pubi putkas töötada, aga olen väga rahul, et selle päeva hoopis vabaks võtsin, et ka ise festivali nautida.

Isaac pidi kahjuks, nagu alati, tööl olema, mistõttu võtsin paari töökaaslasega kampa ja läksin hoopis nendega. Reede õhtu jätsime vahele, kuna ilm oli keeranud täiesti kohutavaks – täiega külmaks ja kohutavalt tuuliseks. Laupäev oli õnneks soojem ja tuul oli ka natukene vaibunud, et olemine oli täitsa mõnus. 🙂 Jõudsime täpselt festivali alguseks kohale, kell kaks ja suundusime kohe erinevaid siidreid maitsma, enne kui massid kohale jõudsid tulla. Minu vaieldamatuks lemmikuks oli ühe väikese pruulikoja õuna-maasika ja õuna-kirsi siidrid. Lisaks käisime kaemas stand-up comedy‘t, mis polnud küll midagi erilist, aga sisustas kenasti aega. Bändide osas oli minu jaoks seis üsna igav, kuna üles astunud ansamblid olid kõik samad, kes päevast päeva pubis esinemas käivad. Mul oli lõpuks kõht siidrimullidest nii täis, et enam ei jaksanud seda lürpida, kuidagi magusaks läks ka. Kuna suur õllesõber ma pole ja Corona telgis sai laim-sidrun ka otsa ning päike läks looja, siis liikusin sujuvalt koju ära. Väga mõnusa päeva veetsin koos kolleegidega, aga pean tunnistama, et piletit poleks väga raatsinud $19 eest lunastada. 🙂

Siin mõned pildid, osad minu telefoniga tehtud ja ülejäänud festivali Facebook’i lehelt (link siin).

Categories: Launceston | Sildid: , , , | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: