Trick or Treat?!

Lõpuks leidsin aja, et maha istuda ja blogida, ilma et peaks kuhugi kiirustama. Nii ta ju kipub olema, et kui blogis vaikus, siis ilmselgelt on kas midagi ilgelt põnevat teoksil, et pole aega kirjutada või on rutiin kohale jõudnud. Minu puhul on hetkel ilmselt pigem tegu selle teise variandiga, aga ma ei kurda absoluutselt. Olen õnnelik ja eluga rahul, mulle meeldib mu töö ja töökaaslased ning vabu hetki koos Isaac’iga hindame rohkem, kui varem, kuna neid nii tihti ette ei tule. Täitsa kodune tunne on, kui nii võib öelda – eelmisel nädalal olid nii ilusad ilmad, et kuku pikali; see eest sel nädalal pidin välja võtma oma paksu jope, kuna niivõrd külm ja tuuline on – nagu Eestis, või mis?! 😛

Hotelli töö kohta uudiseid nii palju, et järgmisest nädalast kolin omadega teisele korrusele müügikontorisse. Praegune konverentsi ja ürituste koordinaator lahkub ametist ning tema asendaja on alles uus, seega lähen nõu ja jõuga abiks. Nii hakkan esmaspäeviti tegema täispikki tööpäevi. Õnneks on muidu neid hetki vähemaks jäänud, kus midagi teha pole.

say-you-do-here

Eelmisel nädalal näiteks:

  • Käisin Albert Hall’is üle lugemas nende kahvleid-nuge-lusikaid ja taldrikuid-tasse, kuna korraldame seal üht üritust ja oli vaja teada, mida peame ise kaasa võtma. Tundub lihtne, eks? Aga vot neil polnud midagi organiseeritud, mis tähendas, et alustuseks pidin eraldama eel- ja põhiroa kahvlid-noad, mis olid kõik erinevatest komplektidest. See võttis enda alla esimese päeva. Teisel päeval sain lõpuks need TUHANDED söögiriistad loetud (ja neid oligipäriselt kuskil üle 3 tuhande…) ja kolmandal said taldrikud kirja.
  • Sõitsin mööda linna ringi ja ostsin kontoritarbeid kokku, nende hulgas kontoritool, mille ka ise hiljem kokku panin.
  • Panin taaskord kokku audiosüsteemi ühe konverentsi jaoks ning nuputasin välja, miks kõnepuldi mikrofon ei tööta, kuigi kõik vajalikud juhtmed olid ühendatud.
  • Koostasin, kujundasin ja printisin kümneid erinevaid menüüsid/silte/tekste jms.giphy

Halloween’i veedan vaikselt kodus, lootes et keegi “kommi või pommi” küsima ei tule, kuna kommi mul ei ole. 😀 Nädalavahetusel olen pubis tööl ning esmaspäeval on meil taaskord riigipüha, seekordne leiab aset vaid Põhja-Tasmaania piirkonnas ning tegu on Recreation Day-ga (Puhkuse päev). Minu jaoks tähendab see ka vaba päeva, mida täitsa ootan. 🙂 Mida Recreation Day endast kujutab ja mida sel päeval tehakse?

Recreation Day-l ei ole erilist ajaloolist, kultuurilist või usulist tähtsust. Enne 1989. aastat oli selle nimetus “Novembrikuu Esimese Esmaspäeva Püha”. Nüüd, “Puhkuse Päeva” nime kandev riigipüha, leiab aset igal aastal, üllatus-üllatus, novembrikuu esimesel esmaspäeval. 😀

Sel päeval minnakse külla sugulastele ja sõpradele, lõõgastutakse, koristatakse kodus või korrastatakse aeda, mõni vaatab filme või sporti.

Vot selline püha! Miks mitte? 😀

P.S. Soovitage häid filme!

Categories: Launceston, Tasmaania | Sildid: , , | 2 kommentaari

Navigeerimine

2 thoughts on “Trick or Treat?!

  1. mina vaatasin viimati “Lets be cops” filmi ja väga meeldis.

    • sirliniidas

      Tänud, see mul juba listis ka. 🙂 Lihtsalt siia jõuavad kõik filmid nii palju hiljem, kui näiteks Eestisse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: