Tagasi loodusesse

Möödunud nädal lendas seekord nii kiirelt mööda, et polnudki aega siia midagi postitada või üldse väga Internetis olla, mis on ju ainult positiivne! 🙂 Nädala keskel olid nii ilusad ilmad, mis sattusid just sobivalt Isaac’i vabadele päevadele, et toas passimine oleks olnud patt ja suundusime ümbruskonda avastama.

Kolmapäeval võtsime suuna 80km kaugusel asuvasse Port Sorell’i linnakesse, kuna seal pidavat soodne kalastada olema. Kala me ei saanud, aga koju tulime vähemalt kolme tosina austriga, mis rannal lihtsalt kividel korjamist ootasid. Lisaks andsid lahked kalamehed, kes just merelt naasid, meile ka ühe kalmaari koju kaasa.

Kodu poole suundudes märkasime tuttavat nime ja pöörasime sisse Narawntapu rahvusparki, kuhu ka oma Tasmaaniasse saabumise päeval eksisime. Seegi kord ei pidanud me pettuma, selles kohas on lihtsalt midagi müstilist! Nii, kui rahvuspargi alale jõudsime ümbritsesid meid sajad vallabid ja Tasmaania pademelon’id (Googeldasin tulutult, kas keegi teab, mis nende eesti keelne nimetus olla võiks?), kes meist ennast eriti häirida ei lasknud. Nii me autoga vaikselt kulgesime, taustaks pannkoogi suurune päike loojumas ja kukkurloomad igal pool rohtu nosimas. Sekka nägime ka vombateid ja erinevaid linde. Ning mis kõige armsam, eranditult kõikidel vallabitel ja pademelon’itel olid pojad kukrutes! 🙂 Autost välja tulles ei jooksnudki keegi minema ja saime mõnusalt loomakeste vahel jalutada.

Nii otsustasime ka neljapäeval tagasi minna, et proovida seal kala püüda. Pidasime piknikku ja terve aja passis üks vallabi poiss meie laua juures nagu koer palukest oodates. 😀 Kala väga ei näkanud, aga ei lasknud sellest ennast heidutada. Kuna praegu pole veel kõrghooaeg, siis oli laagriplats peaaegu tühi. Plaanime ilmselt oma jõulud seal veeta telkides, seega loodetavasti leiab kohta ka siis. 🙂

Mõningaid pilte ka teile vaatamiseks. 🙂 Suutsime Tasmaaniasse kolimise käigus Isaac’i digika ära kaotada ja minu oma istub sahtlis laadimata akuga, mistõttu olen laisk olnud ja vaid telefoni pildistamiseks kasutanud.

Categories: Launceston, Tasmaania | Sildid: , , | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: