Muusika

Irish on ainus pubi Launcestonis, kus on elav muusika 7 päeva nädalas. Nädala sees esinevad tavaliselt trubaduurid vahemikus 21:30-23:30, selline mõnus taustamuusika. Kolmapäeviti on originaalmuusika õhtu, kus küsitakse ka piletiraha ja esinevad juba bändid. Reede ja laupäev on peoõhtud, kus bändid tulevad lavale alles 23:00 ja lähevad kuskil kella kaheni hommikul. Ning pühapäev on linna suurim Sunday Sesh ehk siis pühapäevane sessioon, kui nii võib öelda. Esinejad algavad kella viiest, tavaliselt ühe-, kahemehebändid alustuseks ja kokku on 4 erinevat act’i, lõpetades bändiga.

Enamasti, nagu mainisin, on tegu cover bändidega, nagu pubides kombeks. Eks see repertuaar on vahel üpris korduv, aga samas on kõik esinejad piisavalt erinevad, et oma twist lugudele juurde panna.

Tahtsin teile näidata bändi Wildfire, Facebooki leht asub siin, olen neid kolmel korral esinemas näinud ja solisti neiul on lihtsalt nii mega ägedalt võimas hääl. Nad teevad küllaltki tuntud kavereid, aga sekka ka vanemaid lugusid, mida nii palju enam ei kuule. Tsikk laulab kõiki punki ja roki lugusid, mis meeslauljate poolt kuulsaks lauldud, vaat et kõveminigi ja äkilisemalt. Kahjuks ei suutnud ma ühtegi head videot neist leida, Youtube-s on ainult üks lugu neil üleval, aga parem, kui mitte midagi.

Kui ma juba Youtube-s kolamas olin, mõtlesin vaadata, kas mõni muu regulaarsetest esinejates seal olemas on ja leidsin mõned Agent 99 lood. Nad on esindatud Irish’is pea iga nädal ja tavaliselt just reede või laupäeva õhtuti peobändina. Vahel teevad solist ja kitarrist, Gina & Heath, akustilise kava ka pühapäeviti. Trummar on pubis esindatud igal õhtul, aga seda õlleklaasi taga. 😀

Video pärit Festivale ürituselt, mis toimub iga aasta veebruaris City pargis, meie kodust üle tee. 🙂

Järgmisena meenus nimedest Reuben Koops, noormees, kes esineb vaiksetel teisipäeva õhtutel tavaliselt. Suur oli mu üllatus, kui leidsin tema Austraalia X Factor’i video! Ma ei hakkagi rohkem midagi lisama, vaadake hoopis ise:

Siiani olen näinud ainult üht bändi, mis kõlas kohutavalt. Ei hakka neid siin eraldi välja tooma. 😀 Aga lisaks veel mõned artistid, keda Irish’is näha võib. 🙂

Callum Tully

Nathan Broomhall

Kuskil kuu aega tagasi käis esinemas Austraalias tuntud (mulle ei öelnud nimi küll midagi) Kav Temperley:

Categories: Launceston | Sildid: , | 2 kommentaari

Navigeerimine

2 thoughts on “Muusika

  1. Lahe, sain ka endale nüüd paar uut lemmikut 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: