The Office

Tunnen kaasa kõigile, kes mingite allergiate käes vaevlevad. Nüüd saan aru, KUI ebamugav see on. Kolmapäeval sain apteegist tabletid, mis mu heinapalavikku kiirelt leevendama peaksid. Käes on reede ja olemine on hästi natukene paranenud, aga “paks” pea, vesised silmad ja nina ning aevastamine on endiselt esindatud. Eriti halvaks tegi olukorra veel fakt, et kolmapäeval ja neljapäeval olid mu esimesed tööpäevad Hotel Grand Chancelloris (HGC) ja mõlemal päeval passisin 6 tundi arvutiekraani, mis polnud üldse mõnus. Ja no ei jäta väga toredat esmamuljet ka endast, kui ainult tatistan koguaeg. 😀

Olin enne esimest tööpäeva nii närvis, et ei saanud öösel isegi magada. 😀 Kui see kõik aga kõrvale jätta, läksid esimesed 2 päeva hästi. Töötasin mõlemal päeval kella 9 hommikul kuni 15:00-ni. Peamisteks ülesanneteks mõlema päeva jooksul oli erinevaid reklaammaterjale kujundada Microsoft Publisheris; sekka mailboxi korrastamine, kuhu oli kogunenud 1500 e-maili; ning 100lk kuuaruande paljundamine 8 koopiaks, mis võttis hea poolteist tundi koopiamasina ees. 😀

cat-vs-copy-machine-oTeadsin küll, et seni kuni casual rollis olen, siis kõiki ülesandeid tegema ei pea, aga ei oodanud, et nii lebo see kõik on. Alati, kui oma ülesandega valmis saan ja oma ülemuselt (general manager – GM) uut küsima lähen, vaatab ta mind üllatunult, et “juba valmis ja mis me Sulle siis järgmiseks teha anname?”

Tööle sisse logimine käib sõrmejälje skännimisega, sama tuleb teha lõunale minnes ja töölt välja logides. Peene värk! Mul on kontoris oma nurgake laua ja arvutiga, kohe GM-i kontori ukse taga. Ülejäänud kontoris on esindatud raamatupidajad, front office töötajad ja reserveeringute osakond. Suhteliselt rahvusvaheline seltskond, esindatud on väga palju erinevaid Aasia rahvusi näiteks ja küllaltki vähe kohalikke. Lisaks tunnen end seal väga noorena. Müügiosakond, keda ma ka sisuliselt assisteerima peaks, asub teisel korrusel.

Minu teine ülemus on müügijuht (sales director), kes oli minust tööintervjuul väga huvitatud ja tundub, et meeldin talle väga. Tegu on nii 50ndates korpulentse naisterahvaga. GM on ilmselt kuskil 40ndates meesterahvas. Igatahes, teise päeva lõpus kutsus müügijuht mind kõrvale ja ütles, et tal on mulle pakkumine. Nimelt on tal mingeid probleeme ühe töötajaga oma osakonnas ja tundub, et varsti on avanemas müügiosakonnas positsioon, mis ei saa tühjaks jääda ja tuleb koheselt täita. Tema siis mõtles kohe minu peale ja käis juba GM’iga ka rääkimas, kes andis oma nõusoleku minu ümberkolimiseks. Jääksin GM’i endiselt assisteerima mingite teatud ülesannetega, kuid põhirõhk oleks siis hoopis müügiosakonnal. Ausalt öeldes ma selget vastust ei saanudki, et mis minu uueks ametinimetuseks või töösisuks siis oleks lisaks assisteerimisele seal, aga müügijuht kinnitas, et nad aitaks kogu nõu ja jõuga mind kõikide uute programmide õppimisel, ainult ütle “jah”. Mida ma ka tegin, sest et miks mitte? 🙂 Suure tõuke andis just see, et see positsioon läheks üsna kiirelt üle täiskohale, mis minu eesmärk ka on. Järgmisel nädalal kuulen igatahes täpsemalt.

Categories: Launceston | Sildid: , , | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: