Hüvasti Esperance!

Teisel garaažimüügi päeval oli esimesel kahel tunnil vaikus, mistõttu otsustasime kõik olemasoleva kraami tasuta ära anda. Mõeldud-tehtud, postitasin Facebook’i vastava teate ja järgneva 15 minuti jooksul oli suurem osa garaažist tühjaks tehtud vaid kahe inimese poolt, kes haarasid pea kõike, mis ette jäi. Tunni aja pärast oli järgi vaid kastitäis asju, mille second hand poodi viisime. Uskumatu, kuidas inimesed jooksevad tormi sõna “tasuta” peale, isegi kui tegu on mõttetu plädraga. Eesmärk sai täidetud – saime oma kraamist lahti!

Paari tunni möödudes oli maja koristatud, asjad pakitud ja vaid madrats viimaseks ööks meid põrandal ootamas. Käisime sõprade juures viimasel paaril dringil, kuid kaua seal aega ei veetnud, sest väljas möllas torm ja istumine toimus õues. Õhtul istusime oma matkatoolides kodus ja jutustasime viimased jutuajamised Rossiga. Natuke nukker oli meeleolu isegi lõpuks – paar-kolm inimest said vist aru, et jäävad headest sõpradest ilma ja et me lahkume lõplikult.

Esmaspäeva hommikul plaanisime nii 6 ajal teele asuda, aga nagu ikka, maitses uni liiga magusalt ja saime kuskil 7 ajal maast lahti. Auto pakkimine võttis tunnikese, mille jooksul taipasime, et meil oli ikka liiga palju asju, mistõttu pidin loobuma näiteks oma printerist ja Isaac oma õngest ning mugavad matkatoolid jätsime ka Rossile, et tal oleks kuskil MM-i vaadates istuda. 🙂 Kell 8 olime autos, tankisime paagi täis, ostsime pirukad teele kaasa ja käisime korraks veel vaalasaba (vastvalminud skulptuur mere ääres) juures Esperance’le head aega ütlemas.

Tõenäoliselt ei satu me sinna linna enam kunagi, vähemalt tahtlikult plaanis ei ole. Ei hoia aga vimma selle koha vastu, otse vastupidi – meil oli väga toredaid aegu seal, lihtsalt Esperance’i aeg sai otsa. Pier hotell on omaette teema, aga ei raiska enam oma energiat selle koha peale, kuid jällegi – poleks seda kohta, poleks ka me Isaac’iga kohtunud. 🙂 Seega, hüvasti Esperance, no hard feelings!

Categories: Esperance | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: