Kolimine

Nüüd, kus pole enam aega niisama jalad seinal vahtida, tekivad mul igapäevaselt erinevad mõtted, millest blogis kirjutada, aga ei leia õigeid hetki, kus maha istuda ja need üles kirjutada.

Oleme aktiivselt tegelenud oma asjade müügiga, kuna otsustasime võtta kaasa vaid oma riided ja hädavajalikud või olulised esemed. Oma auto sain müüdud eelmisel neljapäeval ja nüüdseks on läinud ka kõik suuremad mööbliesemed – järgi on vaid üks kahekohaline diivan koos kahe tugitooliga, mis uhkes üksinduses meie elutuba kaunistavad. 😀 Jah, isegi meie suur ja mugav voodi on nüüdseks müüdud ja viimased kolm ööd oleme üllataval kombel päris mugavalt maganud põrandal küllaltki õhukese madratsi peal. Küll on meil aga päris palju tarbeesemeid, raamatuid, riideid ja nipsasjakesi, mida kaasa võtma ei hakka – need müüme maha laupäevasel ja pühapäevasel garage sale‘l ehk siis avame oma garaaži huvilistele kella seitsmest hommikul kuni 12ni lõunal. Esimene päev on selja taga ja Isaac on päris osav asjade pähemäärimises. 😀 Jätsin selle töö talle ja koristasin samal ajal maja. Müüsime päris palju asju maha ja teenisime isegi paarsada dollarit, mis on hea, arvestades et asjade hinnad on $1, $2 ja $5. 😀 Homme proovime veel tühjemaks müüa garaaži ja ülejäänu läheb prügimäele.

Ross võttis üle meie üürilepingu ja majaomanikega on kõik korda aetud. Lahkumispidu ei tee, kuna ausalt öeldes ei ole Esperance’s enam kedagi, keda väga igatsema jääks. Eile sain viimast korda kokku Kedyga, kes lendab nädalavahetusel Eestisse, et teha veel viimased jutustamised. Kohtusin ka paari backpacker’iga, kellega koos Pier’is töötatud sai. See on sisuliselt ka kõik. Ühed meie tuttavad kolivad samuti Esperance’st ära ja selle puhul otsustasid meie ühised sõbrad teha grillipeo/istumise, kust homme viisakuse mõttes läbi hüppame. Võib-olla jõuame isegi esmaspäevaks omadega ühele poole ja saame teele asuda, aga annan teile teada, mis saab. 🙂

Categories: Esperance, Launceston, Tasmaania | 6 kommentaari

Navigeerimine

6 thoughts on “Kolimine

 1. avekas

  Edu ja ilusat uut algust Tasmaanias! Ma Sind küll ei tea ega tunne, aga juhtusin mõnda aega tagasi selle blogi peale ja nüüd loen nagu põnevat juturaamatut, kordagi ei ole igav hakanud 😀 kõike ilusat teile!

  • sirliniidas

   Oi, väga tore kuulda, et peale pere ja sõprade ka kellelegi teisele huvi pakun. 🙂 Aitäh!
   Huvi pärast küsiks, et kuidas minu blogi leidsid?

   • avekas

    Googeldasin aussi blogisid ja sattusingi Sinu blogi otsa hehe. Oli soov endalgi minna aga esialgu jääb ära. Nüüd siis elan Sulle ja teistele julgetele inimestele kaasa 😀 edu ja aitäh suurepärase blogi eest!!!

 2. Pingback: Ikea mööbel, kasiino & Rottnest saar | Do you come from a land down under?

 3. Pingback: Ikea mööbel, kasiino & Rottnest saar - Blog24

 4. I have noticed you don’t monetize your blog, don’t waste your traffic, you can earn extra cash every month.
  You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve
  all websites), for more details simply search in gooogle:
  boorfe’s tips monetize your website

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: