Tasmaania – here we come!

Kust alustada? Oma tööotsingute käigus sattusin vist juba pea kuu aega tagasi Gumtree’s Assistant Venue Manageri töökoha peale The Irish pubis, Launceston’is, Tasmaanias. Panin nii igaks petteks Isaac’i CV teele ja sinnapaika see sel hetkel jäigi. Nädala jooksul saime e-maili, et nad on Isaac’ist huvitatud ja pubi omanik soovib temaga telefoniintervjuu läbi viia. Vestluse käigus sai kiirelt selgeks, et nad tahavad kedagi turva taustaga ning Isaac’i kogemus vastas kõikidele nende ootustele ja enamgi veel ning et millal ta võiks kohale minna. 😀 Isaac mainis ära, et tal on veidi pagasit ka minu näol 😀 ja äkki neil ka mulle midagi pakkuda. Polnud probleemi, palusid mul oma CV ka saata ja järgmisena soovis omanik J meiega isiklikult kohtuda.

Selleks lendas ta Perthi, kuhu me reedeseks kohtumiseks suundusime. Saime kokku Fremantle‘s ning istusime kuskil tunnikese temaga. Tegu on noore (30ndates) innovaatilise ärimehe ja koolitajaga, kes teab, kuidas asju efektiivselt ajada. 20neselt oli ta juba mitme kinnistu omanik, kuna tegi õigeid otsuseid õigetel aegadel. Hetkel elab Melbourne’s ja korraldab suuri õllefestivale Sydney’s, Melbourne’s, Fremantle’s ja Launcestonis. Klappisime temaga väga hästi ja oli näha, et ta on meist väga huvitatud. Oma peas oli ta ilmselt meid juba palganud, kuna rääkis vaid, et kus ja mis ja millal alustame jne. Pidime teda natuke pidurdama, et mis siis täpselt toimub? 😀 Kokkuvõttes läks kõik väga hästi, lõime sisuliselt käed, saame esmaspäeval täpse ametliku pakkumise, millele siis oma vastuse anname.

Isaac’i ametipostiks on Security & Assistant Venue Manager ehk siis peajuhataja parem käsi ja turvaülem. Mina saan ise oma tunnid ja põhimõtteliselt ka töökoha valida. Me ei taha seekord koos töötada ja andsime sellest ka J-le teada, ta oli väga mõistlik selles osas. Ta vanemad omavad üht pisikest kokteili- ja veinibaari, kust saaksin kuskil 20h nädalas kätte. Kui soovin rohkem, saan vahetusi The Irish’is. Pole probleemi, ainult andku teada, mitu tundi nädalas töötada soovin. Lisaks on pubi kohal hostel (kus me ka seni peatuda saame, kuni oma elamise leiame), mida nad praegu aktiivselt ei reklaami ja seetõttu pole seal ka palju külastajaid. Soovi korral saan selle juhtimise ja promomise enda väikseks projektiks võtta. 🙂 Täpselt see, mis mulle meeldiks. Kui tahame, saame osa võtta ka nende suurte festivalide korraldamisest.

Tasmaania on üks Austraalia osariikidest, ainus mis asub maismaast eraldi Eesti suurusel saarel. Launceston on suuruselt teine linn, pealinna Hobarti kõrval ja seal elab ca 100 000 inimest. Kliima on külm, nagu meie sügis enamuse ajast, aga no mis seal ikka – karastunud Eesti tüdruk 😀 ja tuleb garderoobi soojemate riiete näol täiendada. Saar ise on aga imeilus ja väga vahelduva loodusega. Ning suve pidi ka ikka olema. 🙂

 

Seega ilmselt 8.juulil võtame ette 2900km sõidu Melbourne’i üle Nullarbor Plain’i (kirjutan sellest hiljem täpsemalt), mis võtab nii 2-3 päeva. Melbourne’st saab üle väina, 240km, praamiga ning Launceston asub saare põhjaosas. Tööd alustame vist 14.juulist, homme selgub täpselt. Praegu üritame siin kiiret kõik oma asjad maha müüa, et saaksime oma riided ja mõned vajalikumad/hinnalisemad asjad autosse pakkida ja lihtsalt minna.

Marsruut:

Oleme otsusega väga rahul ja väga põnevil suure elumuutuse osas! 🙂

Categories: Esperance, Launceston, Perth, Tasmaania | 4 kommentaari

Navigeerimine

4 thoughts on “Tasmaania – here we come!

  1. Maris

    Issand, Sillu!!! Mul terve keha jooksis külmavärinatest üle!!! MUL ON NII HEA MEEEEL TEIE ÜLE!!!!!!!!!!!! KÕIKE KÕIGE PAREMAT! Kurat, kus tahaks ise ka seal olla!! Kallid!

    • sirliniidas

      🙂 Saab lõpuks peale WA midagi teistmoodi ka kogeda. Tänud!

  2. Nii vahva, tunnen ka teie üle siirast rõõmu!!! 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: