Plirts-plärts, käes on märts..

Ilmade poolest on märtsist asi kaugel meie mõistes, kuid nagu sellele aastaajale eestilikult kombeks olen külge pookinud valusa kurgu ja tatise nina. Tegelikult saan selles “süüdistada” paari töökaaslast, kes pisikuga nakatasid, kuid mõte jääb samaks. Muidugi lõi see kõik välja laupäeva hommikul, mil oli aasta üks kiiremaid tööpäevi, kuid kõik sai kenasti üle elatud medikamentide najal.

Kui juba tööst juttu, siis nagu mainisin, oli tegu aasta kiireima nädalavahetusega jõulude ja aastavahetuse kõrval, kuna käimas kohaliku hobuste võiduajamiste hooaja lõpetamine, mitmed pulmad, autode näitus, kruiisilaev linna külastamas ja riigipüha, Labour Day, esmaspäeval. Meie poolt kõik sujus, töötajaid oli piisavalt, kohati isegi liiga palju ja kõik möödus ilma suurtemate draamadeta.

Eile käisime meie sõprade, Rob’i ja Sarah, kutsel taas süvamere kalapüüki harrastamas. Lahkusime kell 6 hommikul, mis tähendas, et pühapäeva öösel ei vaevunud paariks tunniks magama minema. Tüüpiline. 😀 Päev möödus mõnusalt, püüdsime liiga palju kalu ja nüüd on sügavkülm fileesid täis. 🙂 Mul hakkas vahepeal uimane olla, magamatusest ja kinnisest ninast, kuid võtsin ibuprofeni sisse, tukastasin veidi ja püüdsin kala edasi. Tagasi koju jõudes oli kell juba viis õhtul saanud ja olime täiesti zombid. Plaan oli kella kaheksani vähemalt üleval olla, kuid mõlemad kustusime kell kuus. 😀

Täna käisin lõpuks maniküüris, mille Sandra mulle sünnipäevaks kinkis. 🙂 Nii mõnus oli lasta midagi enda poputamiseks teha. 😛 Ülejäänud päeva olen niisama veetnud, koristasin veidi ja vaatasin filme. Isaac oli tubli ja eemaldas mu auto katuselt roostet ning värvis selle uuesti üle. 🙂

Majanaaber on endiselt siin ja kui nüüd kõik ausalt ära rääkida, siis ammuilma on juba kopp ees. 🙂 Pikemalt ei lahka, aga ütleme nii, et kui inimene ennast aidata ei taha, siis miks teised peaks. Paari nädala pärast peaks ta väidetavalt siis lõppude lõpuks välja kolima, aga seda ei usu ma seni, kuni oma silmaga seda näen.

Seniks aga, ilusat vastlapäeva! 😛

Categories: Esperance | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: