Väljasõit & Austraalia päev

Perthist naastes möödus ülejäänud nädal töötähe all ja Austraalia päevaks ettevalmistusi tehes. Vahepeal jõudsime oma 2 vaba päeva veeta Duke of Orleans Caravan Park’is, kus tähistasime oma 1.aastapäeva. 🙂 Pole ammu sedasi lõõgastunud, nii mõnus oli! Käisime mõlemal päeval kalal – esimesel õhtul Dunns Rock rannal ja teisel õhtul vanas tuttavas Poison Creek’is, kus seegi kord mitu lõhet sai kaasa toodud.

Tagasi Esperance’i jõudes ootas meid ees üks raske nädal, sest Austraalia Päeva ettevalmistustega tuli ühele poole saada. Austraalia Päev oli sel aastal 26.jaanuaril, kuid me panime põhirõhu laupäeva, 25.jaanuari, õhtule, mil toimus iga-aastane märja T-särgi võistlus. Selleks puhuks olid kohale organiseeritud isegi “promo tüdrukud” (kohalikus keeles skimpy-d ehk siis bikiinides või topless töötavad baaridaamid/ettekandjad). Õnneks olin mina vastutav selle eest, mida nad teevad ja kus töötavad, seega saigi nad nappides kuid “viisakates” riietes mööda klubi ringi jalutama pandud minu tehtud jelly shote müüma. 😀 Täpsustuseks siis nii palju, et me oleme ainus pubi linnas, kus ei tööta skimpy-d ja nii kaua, kuni mul sõnaõigust on, siis ma pole nõus ka nendega koos baaris töötama.

Märja T-särgi võistlus pole ka minu lemmikteema, eriti kui töötad samal ametipostil oma partneriga, kuid elasime üle. 😀 Osalejaid oli 4, kellest üks oli meie oma baaridaam Claire Hollandist. Ametlikult pole lubatud tüdrukutel laval oma kehailu paljastada ja kõik peab jääma märja T-särgi alla, kuid ütleme nii, et paljaid tisse sai liigagi palju nähtud sel õhtul. 😀 Võitjaks osutus üllataval kombel Claire. Õhtu sujus muidu kenasti, ilma draamadeta. Omanikud olid ka meiega väga rahul, nad olid siin paar nädalat Malaisias ja jõudsid tagasi just laupäevaks. Pühapäev möödus küllaltki vaikselt, kuna teised pubid korraldasid oma üritused Austraalia Päeva raames just siis.

Nüüd naudin oma vabu päevi, eile ei teinud mitte kui midagi, kuid täna see-eest olin terve päeva asjalik. 🙂

Categories: Esperance | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: