Telstra saaga & rannapäev

Telstra saaga on nüüdseks õnneks lõpule jõudnud. Kodutelefon ja Internet on ühendatud, ei pääsenud muidugi veel paar korda pikalt telefoni otsas istumisest, kuid vähemalt on asi nüüd korras. Lisaks saadeti meile kogemata 2 ruuterit, seega teise saame nüüd ilmselt maha müüa. 😀 Seega, kes meile koju tahab helistada, siis meie number on 00610890717364 (peaks vist nii olema, pole kindel, kas 1 ja 8 vahel peab 0 olema või mitte).

Töönädal möödus kenasti, mul piirdus see vaid 4 tööpäevaga, kuna laupäeva õhtul tabas mind kohutav peavalu, mis jätkus ka pühapäeval ja pidin võtma sick day. Hetkel on meil kahjuks suhteliselt nõrk tiim baaris, mis tähendab, et nii pea kergemalt hingata ei saa, aga loodame, et see muutub paremaks, kuna paar uut töötajat on veel tulemas.

Eile, esmaspäeval, võtsime ette kalastustripi paari tunni kaugusel olevasse randa, kuhu saime juhised ühe kohaliku kalamehe käest. Sinna jõudsime ilusti ja Bucca nautis samuti oma esimest rannapäeva. Suurt saaki ei olnud, aga õhtusöögi saime püütud küll. Kojumineku ajaks oli juba pime ja kuidagimoodi suutsime õigest teeotsast mööda sõita, mistõttu lülitasime sisse oma GPS seadme. Mõne aja pärast saime aru, et oleme ikka valel teel ja teeme ca 70 km ringi Esperance’st eemale, aga selleks ajaks oli juba liiga hilja tagasi pöörata, seega otsustasime edasi minna ja sõita läbi Ravensthorpe’i. Probleem oli aga selles, et bensiin oli meil välja arvestatud kilomeetri täpsusega, mistõttu oli vaja Ravensthorpe’s tankida. Siinmaal aga pannakse ju tanklad kinni hiljemalt kell 8 õhtul väikelinnades ja tankida meil ei õnnestunud ning ei jäänudki muud üle, kui hakata kodu poole liikuma ja loota, et jõuame kohale. Meil oli ca 200 km sõita ja 100 km pealt sõitsime tühja paagiga. Imekombel hinge kinni hoides jõudsime 16km kaugusele Esperance’st ja ei pidanud ööd tee ääres veetma, kuna helistasime Isaac’i sõbrale, kes õnneks meile järgi tuli ja bensiini tõi. Kokkuvõttes läks kõik hästi ja jõudsime koju. 🙂

Täna kolis meile sisse mõneks ajaks Isaac’i sõber, kes kaotas terviseprobleemide tõttu oma töö ning ootab nüüd kohtusaaga lõppu, et oma haigusrahad ja kompensatsioonid kätte saada. Vähemalt on meil nüüd maja- ja koeravalvur olemas. 😛

Categories: Esperance | 2 kommentaari

Navigeerimine

2 thoughts on “Telstra saaga & rannapäev

  1. Koerapiltidele: http://i297.photobucket.com/albums/mm209/saihttam21/cocain.jpg. Võiksid pildistamise ajaks ära pühkida.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: