Suve ootuses

6 päevane töönädal möödus küllaltki tavapäraselt ilma eriliste vahejuhtumiteta. Melbourne Cup Day polnud midagi hullu, hoopis vastupidi – selleks ajaks, kui me tööle jõudsime oli põhitrall juba möödas. 🙂 Muidu on olnud suurepärane tunne peale tööd OMA koju tulla ja töömõtted tööle jätta.

Nädala jooksul saime omale supersoodsalt köögilaua ja -toolid (50$) ning arvutilaua koos lauaarvuti ja nipet-näpet kontoritarvetega (65$). Kuidas nii soodsalt? Nimelt hoiab Isaac igapäevaselt silma peal Esperance’i Facebook’i lehel, kus inimesed oma asju müüvad. Suurem osa müüdavast on paras jura, aga kohati leidub seal häid pakkumisi, mille puhul tuleb kiirelt reageerida. Nii saimegi kogu kontorivarustuse kohalikust ajalehekontorist, kes oma vanast kraamist lahti tahtsid saada. Köögimööbli müüs meile aga meie katuseparandaja. 🙂 Suurtematest ostudest on veel vaja telekat (sissemakse juba tehtud, kätte saame kolmapäeval), pesumasinat ja aiamööblit.

Nädal uues majas tundub palju pikema ajana ja tunneme end juba väga koduselt. 🙂 Täna oli lõpuks esimene korralikult soe ilm, seega Isaac valis just õige päeva veetmaks 3 tundi muru niites. 😀 Selga sai endale ilusa särgi päevitatud muidugi. Mina asjatasin toas, pakkisin viimased asjad lahti ja koristasin. Pärastlõunal käisime ja kaevasime välja Isaac’i maasikataimed, mis tal Pier’i istutatud olid ja istutasime need oma aeda ümber. Osad mammud on juba punased, seega varsti saab maasikaid süüa. 🙂

Lõpetuseks üks mitmest videost, mis mul kokku on panna vaja ja üles laadida, aga pole olnud aega nendega tegeleda. Tegu siis klippidega meie roadtrip’ilt, kui juulis Esperance’st Perth sõitsime.

 

 

Categories: Esperance, Margaret River, Perth | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: