Uue kodu ootuses

Mõtlesin, et peaks nagu kirjutama, aga pole millestki otseselt kirjutada. 😀 Millest te kuulda tahate? (Kui keegi siin veel üldse lugemas käib. :D)

Tööl on kiire ja tunde on palju, backpacker‘eid lahkub ja saabub ja kõik käib ikka sama rada pidi. Laupäeval toimus Halloween Monster Party ja sai kostüüme kanda tööl. Kahjuks pilti unustasin teha, aga Isaac’i GoPro-d kasutasime küll sel õhtul, seega video peal peaksin olema.

Eelmisel nädalal tellisime omale voodi ja madratsi, mis 1.novembril meie uude majja tuuakse, samal päeval kolime ka sisse. 🙂 Õudne, kui kallid on madratsid ja voodiraamid, aga see oli asi mille pealt me kokku ei olnud nõus hoidma. Pealegi, kasutatud voodid maksid pea sama palju, kui uued. Lisaks voodile leidsime Esperance’i FB lehelt omale odava kasutatud diivani ning rohkem mööblit meil polegi. 😀 Vähemalt saab hakata oma maitse järgi sisustama maja. Loeme minuteid, mil siit minema saame. Hetkel renoveeritakse ka katust, seega ärkame igal teisel hommikul nii 6 ajal kõva kopsimise ja puurimise peale. Pole väga tore, kui oled 4.30 hommikul alles töö lõpetanud. Täna olengi juba enne kukke ja koitu üleval sellepärast.

Nüüd aga panen arvuti kinni, kuna lähme kalale täna. Nimelt on Duke of Orleans Bay randades 2 surnud vaala kaldale uhtunud, mis omakorda meelitab ligi haisid ja muid röövkalu.

Categories: Esperance | 4 kommentaari

Navigeerimine

4 thoughts on “Uue kodu ootuses

  1. Voodi pealt ei tasu tõesti raha kokku hoida, seda enam, et kolmandik elust möödub seal. Saab majast pilti või filmi ka?

  2. sirliniidas

    Saab vilmi ka. 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: