Uued tuuled

Nonii, nüüd on siis kindel, et peale meie Euroopa rännakuid toob tee meid tagasi Esperance’i ja alates 23.septembrist oleme Isaac’iga Pier Hotel’i general manager’id. Lepingud on 12 kuuks ja  peale pikki läbirääkimisi andsime teisipäeval allkirjad. See ei olnud meie esimene valik, mida edasi teha, kuid kuna omanikud ei tahtnud meid üldse lahkumas näha ja sellise pakkumise tegid, siis otsustasime võimalust kasutada. Meie mõlemi CV-le tuleb see aastane kogemus ainult kasuks edaspidi. Ja isegi kui me otsustame, et ei soovi siia jääda aastaks, on meil võimalik esimese 3 kuu jooksul lihtsalt lahkuda. Pubi territooriumile me elama ei jää, vaid tahame leida koha, mida rentida. Nii ei ole me 24/7 ainult tööga seotud.

Viimased nädalad ongi möödunud suuremas osas uue ametikoha ja lepingute organiseerimisega ja samal ajal meie reisi planeerimisega. Nüüdseks peaks olema kõik vajalik reisiks tehtud, mõned pisiasjad vajavad veel korraldamist. Täpselt 2 nädala pärast, 20.juulil, algab meie roadtrip Perth’i, võtame paar päeva ja sõidame läbi Albany ja Margaret River’i ning 22.07 peaksime Perth’is olema.

Mis siis veel? Ahjaa, kolisime Meritiga oma toast nüüd täiesti välja ehk siis ma tõin oma viimased asjad Isaac’i juurde ja Merit enda omad Steve’i juurde. Esmaspäeval teeme lõpliku koristuse seal ja anname võtmed tagasi.

Kuna juunikuuga saab Austraalias maksuaasta läbi, siis käisime kolmapäeval raamatupidaja vastuvõtul ja tegime oma maksutagastuse ära. Paari nädala pärast peaks päris korralikud summad meie kontodele laekuma, Eesti tuludeklaratsiooni rahadega ei anna siinseid summasid ikka võrrelda. 😀

Õues on täielik talv (meie mõistes küll sügis) – väljas on paar kraadi sooja, vihma kallab 24/7 ja tuul tahab aknad eest puhuda. Selle tõttu on meil jälle hiired külas, eile saime taas ühe kätte..

Nüüd sai vist kõik “tähtis” kirja. 😀 Järgmise postituseni!

Categories: Esperance | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: