Approved Manager – check!

Täna saabus minu police clearance, mistõttu võtsin kohe ette tee taaskord postkontorisse, et avaldus sisse anda. Peale mõningast jändamist arvutite, koopiate ja printeritega, sain kogu värgi korda aetud ja olen nüüd ametlikult approved manager. 🙂 Avalduse eest tuli maksta 165$ ja minu üllatuseks tehti minust postkontoris ka foto avaldusele. Tore, et ma olin äsja voodist tõusnud ja ilma meigita. 😀 Esmaspäeva hommikul on meil omanikega koosolek, kus selgub, kas naaseme peale reisi Esperance’i või mitte. Ilmselt tuleme siia tagasi, aga sellest siis, kui asjad selged.

Teisipäeval käisime Isaac’i ja Wade’ga (endine Pier’i manager, nüüd on tema juhtida üle tee asuv Bonaparte’s) kalal Cape le Grand rahvuspargis, Rossiter Bay rannas, kus ma varem polnud käinud. Pidi väga hea koht olema haide ja suurte kalade püügiks, aga peale 8 tundi oli meie konksude otsa hakanud 2 pisikest kala ja Isaac püüdis kinni astelrai, kelle tagasi lasime. Vaatamata sellele oli väga mõnus päev, pidasime väikest viisi jaanipäeva ja nautisime ilma. Külm oli, aga meid hoidis soojas meie lõke ja valgust andis suur-suur kuu.

Lisaks leidsin aega, et kokku panna video meie Monopoly õhtust. Seal näha, kuidas Sarah B. võitleb Isaac’i kohutavalt kange tšilliga. 😀 Videot saab näha siin.

Categories: Esperance | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: