I patom budjet sašlõkk i striptis…

Üks nädal on jälle oma otsa leidnud, mis tähendab, et meil on Esperance’s jäänud olla veel 40 päeva – mitte, et keegi arvestust peaks. 😀 Täna õhtul toimus klubis Aussie Fever erootiline striptiisishow. Mina, Merit & Isaac olime tööl ning algul tundus, et jääb päris lahjaks kogu üritus, kuid lõpuks tuli kuskil paarkümmend inimest ikka kohale + oma töötajad. 😀 Tüdrukud olid kõige suuremad fännid, maksid sületantsu eest ning mõni neist tahtis hiljem isegi grupiga liituda. 😀 Show ise oli parajalt stiilne, kabaree sugemetega ja rahvas elas kaasa. Baaris oli müük ka päris hea ning veel parem oli jootraha, mis meile jäeti. 😉 Kes näha tahab, millega tegu oli, siis lisainfot saab siit.

Vabadel päevadel ajasime oma Euroopa reisi asju vaikselt ja nüüd on meil lõpuks kõik vajalikud lennupiletid ja majutused broneeritud. 🙂 Eestist leiab meid 3.august – 2.september, edasi liigume paariks päevaks Pariisi, sealt Londonisse ja nädalaks Amsterdami ning tagasiteel Austraaliasse peatume päeva Hiinas. Perth’is maandume 19.septembril.

Juba mõnda aega on mul olnud kinnisidee ronida Cape le Grand rahvuspargis asuva mäe, Frenchman’s Peak’i, otsa. Eemalt vaadates ei tundu midagi rasket olevat, selline paras küngas. Neljapäeval sain lõpuks Isaac’i nõusse minuga koos selle tippu ronida ja oi, kuidas ma juba poole tõusu peal seda kahetsesin. 😀 Ülesminek on ikka päris järsk, mistõttu tuleb vahepeal isegi käsi kasutada, et mitte tasakaalu kaotada. Rada on 3 km ja mägi ise on 262 meetrit kõrge. Alla me õnneks ei andnud ja tippu jõudsime ning vaade on seda väärt. 🙂 Alla tulles nägime veel teisi inimesi tippu minemas ja saime aru, et me pole ainsad, kes seda raskeks peavad. 😀 Silt ütleb, et aega tuleks varuda 2 tundi tippu ja tagasi jõudmiseks, kuid me tegime selle pooleteise tunniga. Nüüd oleme võtnud väljakutseks trenni mõttes iga nädal vähemalt korra sinna otsa ronida, eks näis, mis sellest välja tuleb. 😀

Categories: Esperance | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: