WA Day

Teisipäevasel koosolekul omanikega saime teada, et oleme saanud ametikõrgendust ja mina olen ööklubi approved manager ning Merit on pubi approved päevamanager. No teadsime muidugi enne juba, et rohkem vastutust meil on, aga sinnani polnud keegi konkreetselt välja öelnud, mida meilt oodatakse. Nüüd on siis vähemalt selge. Teen ilmselt juba lähipäevil algust ka manageri paberite saamiseks, enne tuleb saada politseist aga paber, mis tõestab, et olen puhas leht. 🙂 Sisuliselt mu töö ei muutu, aga lisandub näiteks vahetusraha eest vastutamine ja otsustamine, keda tööle vaja klubisse ja mis kell keegi koju tuleb saata ning et kõik sujuks ladusalt.

Reedel ja laupäeval oli klubis Winter Wonderland talvealguse pidu ja mõlemad õhtud olid päris kiired, eriti laupäev. Tegin kaks pikka tööpäeva, mistõttu olin eilseks õhtuks täiesti laip ja taaskord valutasid kõik lihased. 😀 Sellele ei aita kaasa ka see, et klubi põrand nägi rohkem välja nagu järv ja mul tennistel auk tallas, mistõttu väänasin neist õhtu lõppedes vist liitrite viisi vett välja. 😀 Kokkuvõttes oli hea nädalavahetus, mõnus meeleolu ja hea käive.

Sain Gemma’lt meie karaoke video lõpuks, vabandan juba ette selle jubeduse eest. 😀 (Näha saab seda minu Facebook’i seinal, kuna mul pole seda võimalik oma arvutisse saada ega siin jagada.) Olen siin töökaaslaste õhutusel veel paar korda laulnud töö ajal, seekord üksi, nalja saab. Võtsin ette vana hea Can’t Fight the Moonlight’i ja ka näiteks Oasis‘e Wonderwall’i.

Täna on järjekordne riigipüha, seekord tegu Western Australia Day-ga ehk siis Lääne-Austraalia päev. Tähistatakse seda alati juuni esimesel esmaspäeval ja sel päeval mälestatakse erinevaid kultuure ja WA rikast ajalugu, mis on Lääne-Austraalia osariigi loonud. Midagi erilist selle puhul siin ei toimu, lihtsalt poed kõik kinni ja linn väljasurnud.

WA lipp

Muud huvitavat möödunud nädalal ei toimunudki (v.a. see, et Sarah A. nägi baaris hiirt! :D) ja loeme endiselt päevi, mil siit lahkume – hetkel on jäänud veel 46 päeva.

Categories: Esperance | 3 kommentaari

Navigeerimine

3 thoughts on “WA Day

  1. Elagu talve algus…Sillu tule ikka siia suvesse ära noh

  2. Pingback: Puhkuse kokkuvõte ja mis toimub? | Do you come from a land down under?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: