Easter

Neljapäeval hakkas pihta munadepüha trall ning kui ööklubis töö lõpetasime kell pool neli hommikul, siis ei näinud enam mõtet magama minna, kuna reede hommikul pidi rahvas Isaac’i juures juba platsis olema, et pühi tähistada. Nii olidki poisid kell 11 kohal, grill susises ja vaatamata algsele väikesele vihmale, tuli ka päike peale lõunat välja. Ghetto inimestest meiega paljud ei ühinenud, kuna enamus olid tööl. Midagi erilist väga ei toimunud nagu arvata oligi, lihtsalt tavaline istumine, seega kella kuueks olin ma nii väsinud, et läksin magama ära. Ülejäänud rahvas lahkus kuskil poole üheksa ajal ja jätsid meile mõnusa laga koristada laupäeva hommikuks.

Laupäeval töötasin taaskord Bonaparte’s, kus toimus 21.sünnipäevapidu. Peale seda pidin töötama ööklubis kuni sulgemiseni, aga selgus, et omanikud olid eile õhtul tänast graafikut muutnud. Pidin täna alustama 16:00, aga Claire pani mind tööle hoopis kella 11:00 hommikul. Selle tõttu sain klubist kella kahe ajal minema ja ei pidanud sulgema.

Kui mul kahe vahetuse vahel paus oli täna, siis vahetasime munadepüha kinke. Mulle tegi kingi Michelle ja sain korvitäie šokolaadimune koos kruusi ja muu nänniga. Tööl sain ka Sandralt, bistroo managerilt, kingi. 🙂 Õhtune vahetus oli täitsa okei – oodatud rahvamasse kohale ei ilmunud ja seetõttu ei avanud me kokteilibaari nagu algselt plaanis oli.

Kalal käimine on nüüdseks juba ammendanud end küllaltki, aga homme lähme ilmselt taas, et veidikeseks siit eemale saada.

Praeguseks aga kõik, unevõlg kutsub voodisse.. Häid munadepühi! 🙂

Categories: Esperance | 5 kommentaari

Navigeerimine

5 thoughts on “Easter

 1. Mis on munadepühades erinevat?

  • No esiteks on see taaskord põhjus juua ja pidutseda nagu ka jõuludel. Teiseks ei värvita ega koksita siin mune. Jagatakse šokolaadimune korvikestes ja lastele tehakse Easter Hunt’i ehk siis peidetakse korvike ära ja tuleb üles otsida.

   • Ja esmaspäev ka püha, kuna pühapäev riigipüha, siis saadakse selle arvelt esmaspäev vabaks töölt jne.

   • Ok. Seega natukene nagu Ameerikas.
    Rootsis on järjekordselt põhjus süüa. Palju süüa.

 2. Kuidas munade värvimise ja koksimisega?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: