Pool aastat Austraalias

Vahepeal, täpsemalt 19.märtsil, sai meil täis 6 kuud Austraalia pinnal. Uskumatu, millise kiirusega aeg lendab, eriti viimasel ajal. Alles jõuab üks nädal alata, kui juba taas on käes uus esmaspäev.

Pühapäevane tööpäev möödus kiirelt ja sujuvalt. Isaac oli meie manager ja otsustas kontori korda teha ning jagas laiali kõik seisma jäänud reklaammaterjalid, alustades õllepudeli hoidjatest kuni plätudeni. Kliendid olid nagu harakad kasti kallal, muidugi ka omatöötajad, kui sellest kuulsid. 😀

Esmaspäeval plaanisime midagi ette võtta, aga taaskord hakkas Esperance’s sadama, mistõttu peale koristamise ja kokkamise midagi tarka korda ei saatnud. Samamoodi möödus ka teisipäev. Koduse filmivaatamise asemel läksime õhtul küll kinno, aga pidime taaskord pettuma. Käisime viimast “Visa Hinge” osa vaatamas, aga peab tõdema, et eelmine osa oleks võinud viimaseks jääda.

Täna valmistusin õhtul tööle minema, kui omanik helistas, et võin koju jääda. Põhjus selles, et mul on liiga palju ületunde endiselt ja nii saingi tänase päeva ka vabaks. 🙂 Haarasime härjal sarvist ning läksime Meriti ja Steven’iga kalale ja randa sõitma. Väike vaheldus vähemalt.

Olen tööl homme, laupäeval ning pühapäeval ja on oodata kiiret nädalavahetust munadepüha tõttu. Reedel on mul vaba päev ja Isaac’i juures toimub väike tähistamine pühade puhul nagu seda oli jõuludel. Tegime ghetto rahvaga loosi, kus tuleb peita pühademuna ära sellele inimesele, kelle nime tõmbasid. 🙂 Mina sain ühe uutest tüdrukutes, Mia.

Töömaastikult seekord nii palju uudiseid, et Ben pidi lahkuma aprilli lõpus, kui tema leping läbi saab, aga kuna tal väikestviisi hasartmänguprobleem – veab tööajal hobuste ja koerte peale kihla TAB-s, mis on seadusevastane – ja omanik sai sellest teada, siis lahkub ta ilmselt juba paari nädala pärast. Otseselt teda ei vallandatud, aga anti mõista, et lahkuks esimesel võimalusel. Eile jõudiski kohale uus manageri kandidaat Perthist, kes siin mõnda aega kätt proovib ja samuti naaseb ka Ross, kes jõulude ajal siin ca kuu aega proovimas käis.

Muidu on elu suhteliselt rutiinne, aga ei kurda. 🙂 Ootame, et ilmad ilusaks läheks, sest kõik räägivad, et aprillis kaob Esperance’le omane tuul ära ja on mõnusalt vaikne ning soe. Praegusest vihmast ja äikesest on juba küll saanud.

Categories: Esperance | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: