Days of our lives

Neljapäev, reede ja laupäev ei erinenud üksteisest väga millegi poolest. Neljapäeval olime kodused ja sisustasime oma aega teleka ees, nagu ikka. Mingil hetkel leidsime Playstation’i mängu ja märkamatult olime seda 4 tundi mänginud. Steven tuli töölt ja ainult muigas, vahepeal tõi meile süüa ka. 😀 Reedel sai taaskord basseini ääres käidud, mis oli endiselt mõnus!

Laupäev oli pesupäev ning jätkus teleka-saaga.. Pubisse ei olnud ka huvi nende päevade jooksul enam minna. Loeme ausalt öeldes päevi, et saaks edasi liikuda ja taas tegutsema hakata!

Pühapäeval on plaan minna Wave Rock’i vaatama, mis asub siit ca 100 km kaugusel. Täna õhtul kiskus siin tormiks ära, väljas on kõva tuul ja sajab padukat. Ilmateade lubab homseks sama, seega sõltub meie minek suuresti sellest, kas ilm on ilus või mitte.

Auto osas oleme maha rahunenud. Iga asi juhtub põhjusega ja võib-olla polegi meil vaja just selle autoga edasi liikuda. Kyren lubas teisipäeval naastes küll uurida ühest kohast seda ohutulede lülitit, aga kui ta seda ei saa, siis pole ka katki midagi. Istume kolmapäeval bussile ning sõidame Esperance’i. Kes teab, äkki tahab keegi sealt meile oma auto anda/müüa. 😛 Seniks, no worries, saame ka ilma hakkama praegu. 🙂

Categories: Lake Grace | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: