Kullakaevandus & Albany

Peale eelmise postituse tegemist läksimegi mahajäetud kullakaevandust vaatama. Midagi erilist seal ei olnud – natuke künkaid ja suur auk, kus oli vesi sees. See vesi oli NII sinine ja kutsuv, kuna õues oli eriti soe. Seal aga ujuda ei tohi, sest vesi on jääkülm, seal on väga sügav ja mis kõige olulisem, see on happeline ja võib mürgituse saada.

Nädalavahetuse veetsin Albanys. Tegemist on sadamalinnaga, mis on Lääne Austraalia suuruselt 6. linn ca 34 000 elanikuga. Laupäeval lahkudes oli Lake Grace’s 30 kraadi sooja ja kui 2,5 h pärast Albany’sse jõudsime, siis seal oli 14 kraadi ja terve päeva sadas padukat. 😦 Pühapäeval asi paranes, vihm lakkas ning kraade oli 18. Laupäeval käisime õhtust söömas ning kohalikus pubis. Naljakas oli vahelduseks teisel pool letti olla ja mitte töötada ning muidugi oli seal kordades rohkem rahvast ja elav muusika, mitte nagu meil siin. 😀 Mis mulle silma jäi oli naiste riietumisstiil. Ükskõik, millise kehakujuga nad ka polnud, siis miniseelikud olid nad kõik endale selga ajanud. Mitte just kõige kenam vaatepilt! 😀
Pühapäeval sain lõpuks randa ja ookeani äärde. Tunnen sellest Lake Grace-s täiega puudust! Peale seda sai ka veidi šopatud ja niisama ringi sõidetud. Albany meenutas mulle natukene Fremantle’t oma vanemate majade ja kirikutega. Ilus linn, aga seal ma vist elada ja töötada ei tahaks.

Categories: Albany, Lake Grace | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: