4 nädalat Lake Grace’s

Täna, neljapäeval, sain lõpuks oma vaba päeva. Viimati oli mul vaba päev minu sünnipäeval (14.10), kui Perthis käisime, seega täielikku lebotamise päeva polegi väga ammu olnud. Muidugi läheksin hea meelega kuhugi ringi sõitma, golfi mängima vms, aga no mis teha, kui liikumisvahendit hetkel ei ole.

Hommikul ärkasin selle peale, et keegi keeras võtmega minu toa ust lahti. Mõtlesin, et ju see Merit on, kes varuvõtit kasutades külla tuleb adapterit laenama või midagi, aga polnudki tema, vaid hoopis koristaja Fiona. Nähes mind voodis, vabandas ta kiirelt ja pani ukse tagasi kinni. Pärast tuli välja, et Kerry oli talle vale toanumbri öelnud, mida koristama peab. Järgmine hetk avasin silmad selle peale, et keegi prõmmis vastu minu toa ust. Seekord olid ukse taga Fiona kaks väikest last, kelle Merit mu ukse kallale ässitas, et mind üles äratada. 😀 No worries, oligi aeg üles ärgata. Koristasin oma toa ära ning käisin Arjo’s hommikusöögi järgi. Väike vaheldus siinsele toidule. Olgem ausad, Kerry toidud ei ole just kõige maitsvamad. Õnneks läheb ta homme nädalaks minema, siis kokkab meile taas Steven.

Lähipäevil peaks meil olema ülemusega jutuajamine, mis tavaliselt toimub peale esimest töönädalat, aga remondiga seoses pole seda siiani toimunud. Eesmärgiks saada teada, kuidas meiega rahul ollakse ja kauaks me siia jääme. Esialgne leping on 6 nädalaks, mis saab täis 8.novembril, kuid me oleme nõus siia jääma ka 8 nädalaks, kui ülemusele sobib. Põhjus lihtne – tahame rohkem raha säästa, enne kui edasi liigume ja auto tuleb ka korda saada.

Nüüd vaatan Big Bang Theory’t telekatoas ning hiljem võtan ilmselt mõne raamatu ette, mille El maha jättis siia. Rääkides El’ist, siis tekitab ta siiani siin jutuainet meie ülemuste seas. Põhjuseks see, et lahkudes jättis ta oma toa jubedasse olukorda – nii segamini ja räpane, kui veel olla saab. Kerry keeldus seda koristamast, kuna see nägi nii jube välja. Üle nädala seisis see puutumata ja iga kord, kui oma toast välja läksin, siis pidin seda nägema, sest uks oli lahti ja see asus täpselt minu toas vastas. Paar päeva tagasi andis Kerry alla ja koristas toa ära lõpuks. 😀 Lisaks korrutab ta pidevalt seda, kui halb mõju tal meile oli ja ta poleks üldse tohtinudki siin olla, kui meie saabusime, kuna õpetas meile kõike valesti ja meie peame sellepärast nüüd kannatama ja kõike ümber õppima. Näha ja kuulda igaltpoolt igatahes on, et vaatamata kõigele meid hoitakse ja meiega ollakse rahul. 🙂

Categories: Lake Grace | 4 kommentaari

Navigeerimine

4 thoughts on “4 nädalat Lake Grace’s

  1. Mis Sa ikka neid vabu päevi võtad. Tööd peab tegema, muidu tuleb armastus.

  2. sirliniidas

    Jah, Lake Grace on kindlasti see koht, kuhu jääda. 😀 Not!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: