Kui vaba päev ei olegi päris vaba päev

Olin siis eile tööl, õnneks oli pühapäeva kohta päris palju kliente, mistõttu läks aeg kiiremini. Kohalik onkel, kes meile eelmisel pühapäeval 2 pitsat tõi, oli taaskord kohal ja teatas mulle ühel hetkel, et tal on mulle autos kingitus ja tõi sealt meile taas kaks pitsat. Natuke naljakas, kuna me väga temaga ei suhtle muidu, aga samas Steven ütles, et ta pidigi selline olema ja kellele ei meeldiks tasuta pitsad. 😀 Panin pitsad külmkappi ja jäin pubi sulgemist ootama, kuna Merit ja Steven olid juba päeval Kyreni juurde läinud ja pidime õhtul pitsasid seal sööma.

Pubi sain suletud tund aega varem, kui peaks ehk 21:00. Hakkasin oma asju võtma ja lahkuma, kui Steve küsis, et kas äkki oleks võimalik, et ma olen täna, esmaspäeval, ikkagi tööl õhtul köögis ja saan sel nädalal mingi muu päeva vabaks. Põhjus selles, et Jaimee’l, kes muidu köögis töötab, on täna õhtu vabaks küsitud ja tal poleks kedagi panna sinna tööle. Mõtlesin ja kaalusin asja ning olin nõus, kuna erilisi plaane tänaseks polnud ja pean köögis olema tööl ainult paar tundi. Jäin veel tasuta joogile Steve ja Rickiga, kuigi isutas väga juba nende pitsade järgi. 😀 Merit oli mulle vastu tulnud ja suundusime Kyreni juurde.

Täna olen terve päeva filme vaadanud ja põhimõtteliselt maganud, kuna olen taaskord ühe ohatise võrra rikkam, mistõttu pole ka enesetunne just suurem asi. Sain õnneks Stevenilt üht kreemi ja ka Kerry pakkus mulle mingit rohtu, kui mind koridoris nägi. 😀 Siiski peaks minema uurima, kas kohalikus apteegis ohatiseplaastreid müügil on, sest minu puhul aitavad need alati kõige paremini ja enda varud on otsa saanud. Steve oli ka juures, kui Kerryga rääkisin ja nägi milline ma välja näen, seega ma loodan, et ta homme mind baari pikaks ajaks tööle ei pane, kuna mu kaubanduslik välimus jätab hetkel veidi soovida. 😀 Vaba päeva sel nädalal saan nüüd ilmselt kolmapäeval + tavapärane vaba päev pühapäeval.

Steven vormistas auto paberid meie nimele ning tellis ära uued rehvid ja ohutulede lüliti, seega saame varsti jälle ringi liikuda. 🙂

UPDATE: Merit käis mul just ukse taga ja tõi purgi ohatist leevendavaid tablette, mille ülemus Steve mulle saatis. 🙂 Eriti armas.

Categories: Lake Grace | 2 kommentaari

Navigeerimine

2 thoughts on “Kui vaba päev ei olegi päris vaba päev

 1. sandra

  Ohatise tabletid, see on külll sürr:D
  Loodan, et praeguseks hetkeks on ohatis juba alla andnud.
  Kauaks Teil plaan sinna veel jääda on? Millal edasi plaanite seigelda?

  • sirliniidas

   Jaa, need mingid looduslikud ja immuunsust tugevdavad vms. Praeguseks on põletik alla andnud ja samuti ka paistetus, aga kole näeb ikka välja.
   Edasi plaanime minna ilmselt novembrikuu teises pooles äkki. Meil täna ülemusega jutuajamine, et kauaks ta meid siia tahab ja võib-olla kolime teise kohta siin linnas, aga sellest pikemalt, kui kõik selge. 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: