Nii need päevad siin mööduvad..

Nagu mainisin, siis Steven ongi hetkel oma juhilubadest ilma kuni kohtuistungini, mis toimub detsembri alguses. Steven pidi El’i Perthi sõidutama järgmisel pühapäeval ja ma pidin kaasa minema, kuna mul ilmselt vaba päev siis ja sünnipäev ka ning mis ma siin ikka passin, kui Merit ka tööl. Nüüd aga pean ilmselt mina sõitma. See saab naljakas olema. 😀 Õnneks on Steven kaasas, kes mind juhendab linnas sõitmisel. Perth’i lähme tema teise autoga, millel manuaalkäigukast. (Ja issi, tahtsid teada, mis marki tema teine auto on, mida osta plaanime. See on 1996. või 1997. aasta Holden, Austraalia auto. Meie mõistes Opel.)

Eile õhtul avastasime baarist ühe Eesti kuti, Kaspari, kes on Lake Grace’s 2 nädalat olnud, aga pubisse enne seda vaid ühe korra sattunud. Ta töötab mehaanikuna siin.

Täna käisime taas golfi mängimas, aga kuna osadel läks siin eilne õhtu pikale, siis ega sellest väga midagi välja ei tulnud. 😀 Lisaks oli õues väga kuum ja taaskord olid kohal tüütud kärbsed.

Sain lõpuks võimaluse üles laadida video Perth’i loomaaiast. (Muusikavalik selline, kuna pidin valima 5 laulu seast, mis mul telefonis olid. :D)

Categories: Lake Grace | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: