Kaks nädalat

Päevad Lake Grace’s mööduvad imekombel nii kiiresti, et enam ei tee vahet, mis päev on või millal midagi toimus. Sel nädalal koristan hommikuti tube ja õhtuti olen enamasti köögis ning paaril õhtul baaris.

Eile käisime Steven’i autoga sõitmas, et harjuda vasakpoolse liikluse ja tema autoga, juhuks kui selle ära ostame. Arvasin, et asi hullem, aga ainult ühe korra panin kojamehed suunatulede asemel tööle ja teel püsisin kenasti vasakul. Lihtsaks teeb asja ka muidugi see, et tegu on automaatkäigukastiga. Isegi tangitud saime. 🙂 Auto ainus miinus on see, et kütusenäidik teeb kohati trikke ja ei näita õiget seisu. Eile sõitsime terve aja “tühja paagiga” ringi.

Lõpuks sain tagasi telefonilevi, kuid seda tänu sellele, et läksin ja ostsin omale lihtsalt uue telefoni. Tuli välja, et mul oli olemas vajalik NextG SIM-kaart, mis peaks siin levima, aga kuna minu telefon on Eestist ostetud, siis selles see tööle ei hakka. Number on ikka sama – +61437788835 (14.oktoobril ootan palju sõnumeid :D). Ostsin kõige odavama telefoni, mis neil pakkuda oli ja see maksis 49$. Mulle sobis, kuna ma ei kasuta seda muuks, kui vahel helistamiseks ja sõnumite saatmiseks.
Paul’i antud Internetipulka pole ma siiani tööle saanud ja sellega sama jama, et see on vanem mudel ja minu arvutis tööle ei hakka, sest see Eestist ostetud. Praegu kasutame Meritiga kahepeale üht pulka, mis töötab, kuna see on uuem mudel. Oleksin eile teise juurde ostnud, aga neil neid hetkel poes ei olnud, kuid nädala lõpus pidid saabuma.

Kolmapäeva õhtu lõpetasime tavapäraselt El’i ja Steven’iga telekatoas filmi vaadates.

P.S. Eile täitus 2 nädalat meie Austraaliasse saabumisest ning täna nädal Lake Grace’s! See on nii lühike aeg, aga samas tundub nagu oleks siin juba kuu aega vähemalt olnud.

Categories: Lake Grace | 6 kommentaari

Navigeerimine

6 thoughts on “Kaks nädalat

 1. Minul on küll selline tunne, et alles te ju läksite! Juba 2 nädalat! 🙂

  • sirliniidas

   Meil aeg lendab, nii üllatav, kui see ka poleks. 😛

 2. Krista-Maria

  Ma vist pean nüüd selle nr omale salvestama sinu nime alla 😀

  • sirliniidas

   Ilmselt küll. Eesti number on ajutiselt suletud. 😉

 3. sandra

  Mulle tundub, et te sõidate mingi raketiga, nii kiiresti:D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: