Tormine reede

Tänaseks oli plaan minna loomaaeda, kuid nagu ilmateade lubas, siis saimegi tormi kaela. Plaanisime ärgata 9 ajal, kuid lükkasime mõlemad äratusi edasi ja ärkasime kuskil 11 ajal. Mõtlesime, et teeme mõnusa pika hommiku ja kui ilm selgineb, siis lähme äkki poodi või kuhugi. Mida aeg edasi läks, seda selgemaks sai, et ilm ei parane kuhugi poole ja välja oma nina pista ei taha. Väljas sadas koguaeg paduvihma ning puhus kohutav tuul. Nii olimegi kodused. Et päev täiesti raisku ei läheks, siis saatsime ära oma CV-d nendesse tööbüroodesse, kust esimesel päeval visiitkaardid saime ja registreerisime end veel paaris tööbüroos, kuhu järgmisel nädalal kohale lähme.

Kuna kõht hakkas õhtul tühjaks minema ja külmkapp oli ka tühi, siis tuli end ikkagi õue vedada. Õnneks on pood meil küllaltki lähedal ja me väga palju vihma kaela ei saanud. Mõtlesime, et peaks midagi uut ka järgi proovima ja Sireti soovitusel ostsime 4-paki Canadian Club Dry-d. Minule maitseb väga, aga Meritile mitte nii palju. 😀

Nüüd oleme oma aega sisustanud kaardimängudega ja telekast tuleb taustaks kriket ning hiljem ragbi, mille suur fänn Paul on.

Loodame, et torm läheb homseks üle, sest tahaks juba loomaaeda minna. 🙂

Categories: Perth | 1 kommentaar

Navigeerimine

One thought on “Tormine reede

  1. Sounds about right! 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: