Nädal veel

Siiani ei ole mitte mingit arusaamist, et nädala pärast tulebki sammud lennukile seada. Teadlikult vähemalt mitte, kuigi keha on vist juba aru saanud :), kuna otsustas eelmisel nädalal haigeks jääda. Tänaseks on haigus õnneks selja taga, väikesest nohust vaja veel ainult lahti saada.

Käisin täna Rocca al Mare keskuses ja ostsin lõpuks seljakoti ära – sama mudel, millest eelmises postituses rääkisin, aga sinist värvi (kuna rohelist seal polnud). Lisaks ostsin kaelakoti dokumentide ja raha kandmiseks riiete all. Poes kotti selga proovides oli kõik mugav, aga kui Reelika sinna 10 kg raskust sisse pani, siis mõtlesin küll, et juba see on NII raske, kuidas ma siis 20 kg veel seljas peaksin tassima? 😀 Kuna pidin trolli ja marsaga Kosele tulema ning nii suurt kilekotti polnud, kuhu see sisse mahuks, siis paningi oma asjad kohe seljakotti ja koti selga. 😛 Trollis oli veidi tunne nagu oleksin elevant portselanipoes, aga eks see ole harjumise asi.

Nüüd on kindel ka meie esimene peatuspaik Perthis. CouchSurfingu kaudu võttis meiega ühendust Paul, kes lubab meil enda juures esimesed 2 ööd olla. Kuna meie lend saabub Perthi 5:45 hommikul, siis ta arvas, et lennujaama ta meile vastu ei tule. 😀 Väga armas temast oli aga saata ülimalt detailne kirjeldus, kuidas saame lennujaamast kesklinna, et siis seal temaga kohtuda ja tema juurde minna.
Soovitusi, mida peale Vana Tallinna ja Kalevi šokolaadi viia külakostiks? 🙂

Veel tahaksin tänada Kadit, kes andis mulle kaasa Austraalia adapteri. Jälle üks mure vähem ja ei pea kohe hakkama otsima poodi, kust seda leida. 🙂

Categories: Veel Eestis | 2 kommentaari

Navigeerimine

2 thoughts on “Nädal veel

  1. Paul- it’s a sign! Ma võtaks ühe korraliku kiluleiva, mis on minuga kaasas reisinud alates reisi algusest (milleks võiks lugeda näiteks Pärnust starti laupäeval!) 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: