Viisa

14.juunil andsime sisse Austraalia e-viisa taotlused ning homme (19.06) lähme teeme ka vajaliku tervisetõendi koos kopsude röntgenpildiga ära. Viisa taotlemine on tehtud küllaltki lihtsaks:

  1. Siit leiab info Working Holiday viisa kohta (esmakordsel taotlemisel klass 417) ning peale tutvustava info lugemist saabki alustada avalduse täitmist lingilt “First Working Holiday Visa
  2. Ca 20-30 minutit erinevate isikuandmete sisestamist ja küsimustele vastamist ning ankeet saigi täidetud, midagi keerulist seal polnud. Ankeedi lõpetuseks tuleb teha makse krediitkaardiga (NPNK tudengikaart töötab siin ilusti). Summaks 270 AUD ehk hetkekursi järgi 215€ sentidega.
  3. Peale taotluse täitmist tuleb teha kopsupilt tervisetõendi jaoks, mida saab Austraalia viisa jaoks teha Eestis vaid ühes erakliinikus ja selleks on Innomedica Ravi- ja Uuringukeskus, mis asub Foorumi majas, Tallinnas. Hind krõbedad 102€.
  4. Vajaliku info saadab kliinik ise Austraaliasse edasi ja polegi teha muud, kui hakata ootama vastust. Asjade kulgu saab jälgida siit ning samuti ilmub sinna siis ka lõplik otsus, kas viisa antakse või mitte.

Pöidlad pihku, et me 2 kuud viisat ootama ei peaks! 🙂

Categories: Veel Eestis | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: